Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 33Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 10Estàndard · 10Ràpid · 23Blanques · 16Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
| Total · blanques | 16 | 10 62,5% | 1 6,3% | 5 31,3% |
| Total · negres | 17 | 9 52,9% | 3 17,7% | 5 29,4% |
| Estàndard | 10 | 6 60,0% | 4 40,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 3 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 13 56,5% | 0 0,0% | 10 43,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 0 0,0% | 5 41,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 33Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 10Estàndard · 10Ràpid · 23Blanques · 16Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
| Total · blanques | 16 | 10 62,5% | 1 6,3% | 5 31,3% |
| Total · negres | 17 | 9 52,9% | 3 17,7% | 5 29,4% |
| Estàndard | 10 | 6 60,0% | 4 40,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 3 75,0% | 1 25,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 3 50,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 13 56,5% | 0 0,0% | 10 43,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 0 0,0% | 5 41,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 24Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 8Estàndard · 8Ràpid · 16Blanques · 11Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 13 54,2% | 3 12,5% | 8 33,3% |
| Total · blanques | 11 | 7 63,6% | 0 0,0% | 4 36,4% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 3 37,5% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 3 60,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 24Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 8Estàndard · 8Ràpid · 16Blanques · 11Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 13 54,2% | 3 12,5% | 8 33,3% |
| Total · blanques | 11 | 7 63,6% | 0 0,0% | 4 36,4% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 3 37,5% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 2 40,0% | 3 60,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
