Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 423Victòries · 167Taules · 57Derrotes · 199Estàndard · 158Ràpid · 265Blanques · 220Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 423 | 167 39,5% | 57 13,5% | 199 47,0% |
| Total · blanques | 220 | 86 39,1% | 28 12,7% | 106 48,2% |
| Total · negres | 203 | 81 39,9% | 29 14,3% | 93 45,8% |
| Estàndard | 158 | 62 39,2% | 28 17,7% | 68 43,0% |
| Estàndard · blanques | 84 | 37 44,1% | 16 19,1% | 31 36,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 12 16,2% | 37 50,0% |
| Ràpid | 265 | 105 39,6% | 29 10,9% | 131 49,4% |
| Ràpid · blanques | 136 | 49 36,0% | 12 8,8% | 75 55,2% |
| Ràpid · negres | 129 | 56 43,4% | 17 13,2% | 56 43,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 415Victòries · 164Taules · 55Derrotes · 196Estàndard · 158Ràpid · 257Blanques · 216Negres · 199
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 415 | 164 39,5% | 55 13,3% | 196 47,2% |
| Total · blanques | 216 | 84 38,9% | 27 12,5% | 105 48,6% |
| Total · negres | 199 | 80 40,2% | 28 14,1% | 91 45,7% |
| Estàndard | 158 | 62 39,2% | 28 17,7% | 68 43,0% |
| Estàndard · blanques | 84 | 37 44,1% | 16 19,1% | 31 36,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 12 16,2% | 37 50,0% |
| Ràpid | 257 | 102 39,7% | 27 10,5% | 128 49,8% |
| Ràpid · blanques | 132 | 47 35,6% | 11 8,3% | 74 56,1% |
| Ràpid · negres | 125 | 55 44,0% | 16 12,8% | 54 43,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 406Victòries · 162Taules · 52Derrotes · 192Estàndard · 158Ràpid · 248Blanques · 212Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 162 39,9% | 52 12,8% | 192 47,3% |
| Total · blanques | 212 | 83 39,2% | 26 12,3% | 103 48,6% |
| Total · negres | 194 | 79 40,7% | 26 13,4% | 89 45,9% |
| Estàndard | 158 | 62 39,2% | 28 17,7% | 68 43,0% |
| Estàndard · blanques | 84 | 37 44,1% | 16 19,1% | 31 36,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 12 16,2% | 37 50,0% |
| Ràpid | 248 | 100 40,3% | 24 9,7% | 124 50,0% |
| Ràpid · blanques | 128 | 46 35,9% | 10 7,8% | 72 56,3% |
| Ràpid · negres | 120 | 54 45,0% | 14 11,7% | 52 43,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 406Victòries · 162Taules · 52Derrotes · 192Estàndard · 158Ràpid · 248Blanques · 212Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 162 39,9% | 52 12,8% | 192 47,3% |
| Total · blanques | 212 | 83 39,2% | 26 12,3% | 103 48,6% |
| Total · negres | 194 | 79 40,7% | 26 13,4% | 89 45,9% |
| Estàndard | 158 | 62 39,2% | 28 17,7% | 68 43,0% |
| Estàndard · blanques | 84 | 37 44,1% | 16 19,1% | 31 36,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 25 33,8% | 12 16,2% | 37 50,0% |
| Ràpid | 248 | 100 40,3% | 24 9,7% | 124 50,0% |
| Ràpid · blanques | 128 | 46 35,9% | 10 7,8% | 72 56,3% |
| Ràpid · negres | 120 | 54 45,0% | 14 11,7% | 52 43,3% |
