Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 85Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 42Estàndard · 70Ràpid · 15Blanques · 44Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 38 44,7% | 5 5,9% | 42 49,4% |
| Total · blanques | 44 | 19 43,2% | 3 6,8% | 22 50,0% |
| Total · negres | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
| Estàndard | 70 | 31 44,3% | 5 7,1% | 34 48,6% |
| Estàndard · blanques | 36 | 15 41,7% | 3 8,3% | 18 50,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 85Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 42Estàndard · 70Ràpid · 15Blanques · 44Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 38 44,7% | 5 5,9% | 42 49,4% |
| Total · blanques | 44 | 19 43,2% | 3 6,8% | 22 50,0% |
| Total · negres | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
| Estàndard | 70 | 31 44,3% | 5 7,1% | 34 48,6% |
| Estàndard · blanques | 36 | 15 41,7% | 3 8,3% | 18 50,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 16 47,1% | 2 5,9% | 16 47,1% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 82Victòries · 35Taules · 5Derrotes · 42Estàndard · 67Ràpid · 15Blanques · 43Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 82 | 35 42,7% | 5 6,1% | 42 51,2% |
| Total · blanques | 43 | 18 41,9% | 3 7,0% | 22 51,2% |
| Total · negres | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Estàndard | 67 | 28 41,8% | 5 7,5% | 34 50,8% |
| Estàndard · blanques | 35 | 14 40,0% | 3 8,6% | 18 51,4% |
| Estàndard · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 82Victòries · 35Taules · 5Derrotes · 42Estàndard · 67Ràpid · 15Blanques · 43Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 82 | 35 42,7% | 5 6,1% | 42 51,2% |
| Total · blanques | 43 | 18 41,9% | 3 7,0% | 22 51,2% |
| Total · negres | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Estàndard | 67 | 28 41,8% | 5 7,5% | 34 50,8% |
| Estàndard · blanques | 35 | 14 40,0% | 3 8,6% | 18 51,4% |
| Estàndard · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
