Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 124Victòries · 50Taules · 6Derrotes · 68Estàndard · 92Ràpid · 32Blanques · 65Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 50 40,3% | 6 4,8% | 68 54,8% |
| Total · blanques | 65 | 27 41,5% | 1 1,5% | 37 56,9% |
| Total · negres | 59 | 23 39,0% | 5 8,5% | 31 52,5% |
| Estàndard | 92 | 36 39,1% | 5 5,4% | 51 55,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 1 2,0% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 17 39,5% | 4 9,3% | 22 51,2% |
| Ràpid | 32 | 14 43,8% | 1 3,1% | 17 53,1% |
| Ràpid · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 119Victòries · 48Taules · 5Derrotes · 66Estàndard · 92Ràpid · 27Blanques · 62Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 48 40,3% | 5 4,2% | 66 55,5% |
| Total · blanques | 62 | 26 41,9% | 1 1,6% | 35 56,5% |
| Total · negres | 57 | 22 38,6% | 4 7,0% | 31 54,4% |
| Estàndard | 92 | 36 39,1% | 5 5,4% | 51 55,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 1 2,0% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 17 39,5% | 4 9,3% | 22 51,2% |
| Ràpid | 27 | 12 44,4% | 0 0,0% | 15 55,6% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 119Victòries · 48Taules · 5Derrotes · 66Estàndard · 92Ràpid · 27Blanques · 62Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 48 40,3% | 5 4,2% | 66 55,5% |
| Total · blanques | 62 | 26 41,9% | 1 1,6% | 35 56,5% |
| Total · negres | 57 | 22 38,6% | 4 7,0% | 31 54,4% |
| Estàndard | 92 | 36 39,1% | 5 5,4% | 51 55,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 1 2,0% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 17 39,5% | 4 9,3% | 22 51,2% |
| Ràpid | 27 | 12 44,4% | 0 0,0% | 15 55,6% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 119Victòries · 48Taules · 5Derrotes · 66Estàndard · 92Ràpid · 27Blanques · 62Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 48 40,3% | 5 4,2% | 66 55,5% |
| Total · blanques | 62 | 26 41,9% | 1 1,6% | 35 56,5% |
| Total · negres | 57 | 22 38,6% | 4 7,0% | 31 54,4% |
| Estàndard | 92 | 36 39,1% | 5 5,4% | 51 55,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 1 2,0% | 29 59,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 17 39,5% | 4 9,3% | 22 51,2% |
| Ràpid | 27 | 12 44,4% | 0 0,0% | 15 55,6% |
| Ràpid · blanques | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
