Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 130Victòries · 32Taules · 7Derrotes · 91Estàndard · 88Ràpid · 42Blanques · 61Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 130 | 32 24,6% | 7 5,4% | 91 70,0% |
| Total · blanques | 61 | 15 24,6% | 5 8,2% | 41 67,2% |
| Total · negres | 69 | 17 24,6% | 2 2,9% | 50 72,5% |
| Estàndard | 88 | 21 23,9% | 4 4,6% | 63 71,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 10 24,4% | 3 7,3% | 28 68,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 11 23,4% | 1 2,1% | 35 74,5% |
| Ràpid | 42 | 11 26,2% | 3 7,1% | 28 66,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 6 27,3% | 1 4,6% | 15 68,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 124Victòries · 32Taules · 6Derrotes · 86Estàndard · 88Ràpid · 36Blanques · 58Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 32 25,8% | 6 4,8% | 86 69,4% |
| Total · blanques | 58 | 15 25,9% | 5 8,6% | 38 65,5% |
| Total · negres | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Estàndard | 88 | 21 23,9% | 4 4,6% | 63 71,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 10 24,4% | 3 7,3% | 28 68,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 11 23,4% | 1 2,1% | 35 74,5% |
| Ràpid | 36 | 11 30,6% | 2 5,6% | 23 63,9% |
| Ràpid · blanques | 17 | 5 29,4% | 2 11,8% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 124Victòries · 32Taules · 6Derrotes · 86Estàndard · 88Ràpid · 36Blanques · 58Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 32 25,8% | 6 4,8% | 86 69,4% |
| Total · blanques | 58 | 15 25,9% | 5 8,6% | 38 65,5% |
| Total · negres | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Estàndard | 88 | 21 23,9% | 4 4,6% | 63 71,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 10 24,4% | 3 7,3% | 28 68,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 11 23,4% | 1 2,1% | 35 74,5% |
| Ràpid | 36 | 11 30,6% | 2 5,6% | 23 63,9% |
| Ràpid · blanques | 17 | 5 29,4% | 2 11,8% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 124Victòries · 32Taules · 6Derrotes · 86Estàndard · 88Ràpid · 36Blanques · 58Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 32 25,8% | 6 4,8% | 86 69,4% |
| Total · blanques | 58 | 15 25,9% | 5 8,6% | 38 65,5% |
| Total · negres | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Estàndard | 88 | 21 23,9% | 4 4,6% | 63 71,6% |
| Estàndard · blanques | 41 | 10 24,4% | 3 7,3% | 28 68,3% |
| Estàndard · negres | 47 | 11 23,4% | 1 2,1% | 35 74,5% |
| Ràpid | 36 | 11 30,6% | 2 5,6% | 23 63,9% |
| Ràpid · blanques | 17 | 5 29,4% | 2 11,8% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
