Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+33 partides des de 2026-09-01
Partides · 1333Victòries · 622Taules · 162Derrotes · 549Estàndard · 496Ràpid · 837Blanques · 667Negres · 666
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1333 | 622 46,7% | 162 12,2% | 549 41,2% |
| Total · blanques | 667 | 311 46,6% | 87 13,0% | 269 40,3% |
| Total · negres | 666 | 311 46,7% | 75 11,3% | 280 42,0% |
| Estàndard | 496 | 220 44,4% | 91 18,4% | 185 37,3% |
| Estàndard · blanques | 251 | 109 43,4% | 51 20,3% | 91 36,3% |
| Estàndard · negres | 245 | 111 45,3% | 40 16,3% | 94 38,4% |
| Ràpid | 837 | 402 48,0% | 71 8,5% | 364 43,5% |
| Ràpid · blanques | 416 | 202 48,6% | 36 8,7% | 178 42,8% |
| Ràpid · negres | 421 | 200 47,5% | 35 8,3% | 186 44,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1300Victòries · 607Taules · 154Derrotes · 539Estàndard · 486Ràpid · 814Blanques · 651Negres · 649
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1300 | 607 46,7% | 154 11,9% | 539 41,5% |
| Total · blanques | 651 | 304 46,7% | 83 12,8% | 264 40,6% |
| Total · negres | 649 | 303 46,7% | 71 10,9% | 275 42,4% |
| Estàndard | 486 | 218 44,9% | 87 17,9% | 181 37,2% |
| Estàndard · blanques | 246 | 108 43,9% | 49 19,9% | 89 36,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 110 45,8% | 38 15,8% | 92 38,3% |
| Ràpid | 814 | 389 47,8% | 67 8,2% | 358 44,0% |
| Ràpid · blanques | 405 | 196 48,4% | 34 8,4% | 175 43,2% |
| Ràpid · negres | 409 | 193 47,2% | 33 8,1% | 183 44,7% |
Captura 2026-08-01
+34 partides des de 2026-07-01
Partides · 1291Victòries · 601Taules · 154Derrotes · 536Estàndard · 486Ràpid · 805Blanques · 646Negres · 645
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1291 | 601 46,6% | 154 11,9% | 536 41,5% |
| Total · blanques | 646 | 301 46,6% | 83 12,9% | 262 40,6% |
| Total · negres | 645 | 300 46,5% | 71 11,0% | 274 42,5% |
| Estàndard | 486 | 218 44,9% | 87 17,9% | 181 37,2% |
| Estàndard · blanques | 246 | 108 43,9% | 49 19,9% | 89 36,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 110 45,8% | 38 15,8% | 92 38,3% |
| Ràpid | 805 | 383 47,6% | 67 8,3% | 355 44,1% |
| Ràpid · blanques | 400 | 193 48,3% | 34 8,5% | 173 43,3% |
| Ràpid · negres | 405 | 190 46,9% | 33 8,2% | 182 44,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1257Victòries · 581Taules · 150Derrotes · 526Estàndard · 469Ràpid · 788Blanques · 630Negres · 627
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1257 | 581 46,2% | 150 11,9% | 526 41,9% |
| Total · blanques | 630 | 289 45,9% | 81 12,9% | 260 41,3% |
| Total · negres | 627 | 292 46,6% | 69 11,0% | 266 42,4% |
| Estàndard | 469 | 209 44,6% | 84 17,9% | 176 37,5% |
| Estàndard · blanques | 238 | 102 42,9% | 48 20,2% | 88 37,0% |
| Estàndard · negres | 231 | 107 46,3% | 36 15,6% | 88 38,1% |
| Ràpid | 788 | 372 47,2% | 66 8,4% | 350 44,4% |
| Ràpid · blanques | 392 | 187 47,7% | 33 8,4% | 172 43,9% |
| Ràpid · negres | 396 | 185 46,7% | 33 8,3% | 178 45,0% |
