Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+26 partides des de 2026-09-01
Partides · 1127Victòries · 397Taules · 81Derrotes · 649Estàndard · 325Ràpid · 802Blanques · 559Negres · 568
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1127 | 397 35,2% | 81 7,2% | 649 57,6% |
| Total · blanques | 559 | 201 36,0% | 44 7,9% | 314 56,2% |
| Total · negres | 568 | 196 34,5% | 37 6,5% | 335 59,0% |
| Estàndard | 325 | 120 36,9% | 35 10,8% | 170 52,3% |
| Estàndard · blanques | 164 | 63 38,4% | 23 14,0% | 78 47,6% |
| Estàndard · negres | 161 | 57 35,4% | 12 7,5% | 92 57,1% |
| Ràpid | 802 | 277 34,5% | 46 5,7% | 479 59,7% |
| Ràpid · blanques | 395 | 138 34,9% | 21 5,3% | 236 59,8% |
| Ràpid · negres | 407 | 139 34,2% | 25 6,1% | 243 59,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1101Victòries · 385Taules · 81Derrotes · 635Estàndard · 316Ràpid · 785Blanques · 548Negres · 553
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1101 | 385 35,0% | 81 7,4% | 635 57,7% |
| Total · blanques | 548 | 195 35,6% | 44 8,0% | 309 56,4% |
| Total · negres | 553 | 190 34,4% | 37 6,7% | 326 59,0% |
| Estàndard | 316 | 117 37,0% | 35 11,1% | 164 51,9% |
| Estàndard · blanques | 160 | 62 38,8% | 23 14,4% | 75 46,9% |
| Estàndard · negres | 156 | 55 35,3% | 12 7,7% | 89 57,1% |
| Ràpid | 785 | 268 34,1% | 46 5,9% | 471 60,0% |
| Ràpid · blanques | 388 | 133 34,3% | 21 5,4% | 234 60,3% |
| Ràpid · negres | 397 | 135 34,0% | 25 6,3% | 237 59,7% |
Captura 2026-08-01
+31 partides des de 2026-07-01
Partides · 1101Victòries · 385Taules · 81Derrotes · 635Estàndard · 316Ràpid · 785Blanques · 548Negres · 553
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1101 | 385 35,0% | 81 7,4% | 635 57,7% |
| Total · blanques | 548 | 195 35,6% | 44 8,0% | 309 56,4% |
| Total · negres | 553 | 190 34,4% | 37 6,7% | 326 59,0% |
| Estàndard | 316 | 117 37,0% | 35 11,1% | 164 51,9% |
| Estàndard · blanques | 160 | 62 38,8% | 23 14,4% | 75 46,9% |
| Estàndard · negres | 156 | 55 35,3% | 12 7,7% | 89 57,1% |
| Ràpid | 785 | 268 34,1% | 46 5,9% | 471 60,0% |
| Ràpid · blanques | 388 | 133 34,3% | 21 5,4% | 234 60,3% |
| Ràpid · negres | 397 | 135 34,0% | 25 6,3% | 237 59,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1070Victòries · 370Taules · 79Derrotes · 621Estàndard · 302Ràpid · 768Blanques · 532Negres · 538
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1070 | 370 34,6% | 79 7,4% | 621 58,0% |
| Total · blanques | 532 | 187 35,2% | 42 7,9% | 303 57,0% |
| Total · negres | 538 | 183 34,0% | 37 6,9% | 318 59,1% |
| Estàndard | 302 | 110 36,4% | 34 11,3% | 158 52,3% |
| Estàndard · blanques | 153 | 59 38,6% | 22 14,4% | 72 47,1% |
| Estàndard · negres | 149 | 51 34,2% | 12 8,1% | 86 57,7% |
| Ràpid | 768 | 260 33,9% | 45 5,9% | 463 60,3% |
| Ràpid · blanques | 379 | 128 33,8% | 20 5,3% | 231 61,0% |
| Ràpid · negres | 389 | 132 33,9% | 25 6,4% | 232 59,6% |
