Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 1544Victòries · 867Taules · 173Derrotes · 504Estàndard · 531Ràpid · 1013Blanques · 764Negres · 780
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1544 | 867 56,2% | 173 11,2% | 504 32,6% |
| Total · blanques | 764 | 455 59,6% | 77 10,1% | 232 30,4% |
| Total · negres | 780 | 412 52,8% | 96 12,3% | 272 34,9% |
| Estàndard | 531 | 277 52,2% | 98 18,5% | 156 29,4% |
| Estàndard · blanques | 259 | 136 52,5% | 42 16,2% | 81 31,3% |
| Estàndard · negres | 272 | 141 51,8% | 56 20,6% | 75 27,6% |
| Ràpid | 1013 | 590 58,2% | 75 7,4% | 348 34,4% |
| Ràpid · blanques | 505 | 319 63,2% | 35 6,9% | 151 29,9% |
| Ràpid · negres | 508 | 271 53,4% | 40 7,9% | 197 38,8% |
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1540Victòries · 864Taules · 172Derrotes · 504Estàndard · 527Ràpid · 1013Blanques · 761Negres · 779
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1540 | 864 56,1% | 172 11,2% | 504 32,7% |
| Total · blanques | 761 | 453 59,5% | 76 10,0% | 232 30,5% |
| Total · negres | 779 | 411 52,8% | 96 12,3% | 272 34,9% |
| Estàndard | 527 | 274 52,0% | 97 18,4% | 156 29,6% |
| Estàndard · blanques | 256 | 134 52,3% | 41 16,0% | 81 31,6% |
| Estàndard · negres | 271 | 140 51,7% | 56 20,7% | 75 27,7% |
| Ràpid | 1013 | 590 58,2% | 75 7,4% | 348 34,4% |
| Ràpid · blanques | 505 | 319 63,2% | 35 6,9% | 151 29,9% |
| Ràpid · negres | 508 | 271 53,4% | 40 7,9% | 197 38,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1522Victòries · 851Taules · 171Derrotes · 500Estàndard · 527Ràpid · 995Blanques · 751Negres · 771
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1522 | 851 55,9% | 171 11,2% | 500 32,9% |
| Total · blanques | 751 | 445 59,3% | 76 10,1% | 230 30,6% |
| Total · negres | 771 | 406 52,7% | 95 12,3% | 270 35,0% |
| Estàndard | 527 | 274 52,0% | 97 18,4% | 156 29,6% |
| Estàndard · blanques | 256 | 134 52,3% | 41 16,0% | 81 31,6% |
| Estàndard · negres | 271 | 140 51,7% | 56 20,7% | 75 27,7% |
| Ràpid | 995 | 577 58,0% | 74 7,4% | 344 34,6% |
| Ràpid · blanques | 495 | 311 62,8% | 35 7,1% | 149 30,1% |
| Ràpid · negres | 500 | 266 53,2% | 39 7,8% | 195 39,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1522Victòries · 851Taules · 171Derrotes · 500Estàndard · 527Ràpid · 995Blanques · 751Negres · 771
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1522 | 851 55,9% | 171 11,2% | 500 32,9% |
| Total · blanques | 751 | 445 59,3% | 76 10,1% | 230 30,6% |
| Total · negres | 771 | 406 52,7% | 95 12,3% | 270 35,0% |
| Estàndard | 527 | 274 52,0% | 97 18,4% | 156 29,6% |
| Estàndard · blanques | 256 | 134 52,3% | 41 16,0% | 81 31,6% |
| Estàndard · negres | 271 | 140 51,7% | 56 20,7% | 75 27,7% |
| Ràpid | 995 | 577 58,0% | 74 7,4% | 344 34,6% |
| Ràpid · blanques | 495 | 311 62,8% | 35 7,1% | 149 30,1% |
| Ràpid · negres | 500 | 266 53,2% | 39 7,8% | 195 39,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1513Victòries · 850Taules · 167Derrotes · 496Estàndard · 518Ràpid · 995Blanques · 746Negres · 767
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1513 | 850 56,2% | 167 11,0% | 496 32,8% |
| Total · blanques | 746 | 445 59,7% | 73 9,8% | 228 30,6% |
| Total · negres | 767 | 405 52,8% | 94 12,3% | 268 34,9% |
| Estàndard | 518 | 273 52,7% | 93 18,0% | 152 29,3% |
| Estàndard · blanques | 251 | 134 53,4% | 38 15,1% | 79 31,5% |
| Estàndard · negres | 267 | 139 52,1% | 55 20,6% | 73 27,3% |
| Ràpid | 995 | 577 58,0% | 74 7,4% | 344 34,6% |
| Ràpid · blanques | 495 | 311 62,8% | 35 7,1% | 149 30,1% |
| Ràpid · negres | 500 | 266 53,2% | 39 7,8% | 195 39,0% |
