Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 981Victòries · 430Taules · 100Derrotes · 451Estàndard · 461Ràpid · 520Blanques · 487Negres · 494
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 981 | 430 43,8% | 100 10,2% | 451 46,0% |
| Total · blanques | 487 | 222 45,6% | 50 10,3% | 215 44,2% |
| Total · negres | 494 | 208 42,1% | 50 10,1% | 236 47,8% |
| Estàndard | 461 | 207 44,9% | 60 13,0% | 194 42,1% |
| Estàndard · blanques | 227 | 102 44,9% | 32 14,1% | 93 41,0% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 28 12,0% | 101 43,2% |
| Ràpid | 520 | 223 42,9% | 40 7,7% | 257 49,4% |
| Ràpid · blanques | 260 | 120 46,2% | 18 6,9% | 122 46,9% |
| Ràpid · negres | 260 | 103 39,6% | 22 8,5% | 135 51,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 974Victòries · 428Taules · 100Derrotes · 446Estàndard · 461Ràpid · 513Blanques · 484Negres · 490
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 974 | 428 43,9% | 100 10,3% | 446 45,8% |
| Total · blanques | 484 | 221 45,7% | 50 10,3% | 213 44,0% |
| Total · negres | 490 | 207 42,2% | 50 10,2% | 233 47,6% |
| Estàndard | 461 | 207 44,9% | 60 13,0% | 194 42,1% |
| Estàndard · blanques | 227 | 102 44,9% | 32 14,1% | 93 41,0% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 28 12,0% | 101 43,2% |
| Ràpid | 513 | 221 43,1% | 40 7,8% | 252 49,1% |
| Ràpid · blanques | 257 | 119 46,3% | 18 7,0% | 120 46,7% |
| Ràpid · negres | 256 | 102 39,8% | 22 8,6% | 132 51,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 974Victòries · 428Taules · 100Derrotes · 446Estàndard · 461Ràpid · 513Blanques · 484Negres · 490
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 974 | 428 43,9% | 100 10,3% | 446 45,8% |
| Total · blanques | 484 | 221 45,7% | 50 10,3% | 213 44,0% |
| Total · negres | 490 | 207 42,2% | 50 10,2% | 233 47,6% |
| Estàndard | 461 | 207 44,9% | 60 13,0% | 194 42,1% |
| Estàndard · blanques | 227 | 102 44,9% | 32 14,1% | 93 41,0% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 28 12,0% | 101 43,2% |
| Ràpid | 513 | 221 43,1% | 40 7,8% | 252 49,1% |
| Ràpid · blanques | 257 | 119 46,3% | 18 7,0% | 120 46,7% |
| Ràpid · negres | 256 | 102 39,8% | 22 8,6% | 132 51,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 974Victòries · 428Taules · 100Derrotes · 446Estàndard · 461Ràpid · 513Blanques · 484Negres · 490
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 974 | 428 43,9% | 100 10,3% | 446 45,8% |
| Total · blanques | 484 | 221 45,7% | 50 10,3% | 213 44,0% |
| Total · negres | 490 | 207 42,2% | 50 10,2% | 233 47,6% |
| Estàndard | 461 | 207 44,9% | 60 13,0% | 194 42,1% |
| Estàndard · blanques | 227 | 102 44,9% | 32 14,1% | 93 41,0% |
| Estàndard · negres | 234 | 105 44,9% | 28 12,0% | 101 43,2% |
| Ràpid | 513 | 221 43,1% | 40 7,8% | 252 49,1% |
| Ràpid · blanques | 257 | 119 46,3% | 18 7,0% | 120 46,7% |
| Ràpid · negres | 256 | 102 39,8% | 22 8,6% | 132 51,6% |
