Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+27 partides des de 2026-09-01
Partides · 1505Victòries · 736Taules · 222Derrotes · 547Estàndard · 702Ràpid · 803Blanques · 754Negres · 751
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1505 | 736 48,9% | 222 14,8% | 547 36,4% |
| Total · blanques | 754 | 404 53,6% | 111 14,7% | 239 31,7% |
| Total · negres | 751 | 332 44,2% | 111 14,8% | 308 41,0% |
| Estàndard | 702 | 306 43,6% | 141 20,1% | 255 36,3% |
| Estàndard · blanques | 350 | 171 48,9% | 70 20,0% | 109 31,1% |
| Estàndard · negres | 352 | 135 38,4% | 71 20,2% | 146 41,5% |
| Ràpid | 803 | 430 53,6% | 81 10,1% | 292 36,4% |
| Ràpid · blanques | 404 | 233 57,7% | 41 10,2% | 130 32,2% |
| Ràpid · negres | 399 | 197 49,4% | 40 10,0% | 162 40,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1478Victòries · 719Taules · 220Derrotes · 539Estàndard · 702Ràpid · 776Blanques · 741Negres · 737
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1478 | 719 48,7% | 220 14,9% | 539 36,5% |
| Total · blanques | 741 | 395 53,3% | 110 14,8% | 236 31,9% |
| Total · negres | 737 | 324 44,0% | 110 14,9% | 303 41,1% |
| Estàndard | 702 | 306 43,6% | 141 20,1% | 255 36,3% |
| Estàndard · blanques | 350 | 171 48,9% | 70 20,0% | 109 31,1% |
| Estàndard · negres | 352 | 135 38,4% | 71 20,2% | 146 41,5% |
| Ràpid | 776 | 413 53,2% | 79 10,2% | 284 36,6% |
| Ràpid · blanques | 391 | 224 57,3% | 40 10,2% | 127 32,5% |
| Ràpid · negres | 385 | 189 49,1% | 39 10,1% | 157 40,8% |
Captura 2026-08-01
+36 partides des de 2026-07-01
Partides · 1469Victòries · 714Taules · 218Derrotes · 537Estàndard · 702Ràpid · 767Blanques · 737Negres · 732
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1469 | 714 48,6% | 218 14,8% | 537 36,6% |
| Total · blanques | 737 | 394 53,5% | 109 14,8% | 234 31,8% |
| Total · negres | 732 | 320 43,7% | 109 14,9% | 303 41,4% |
| Estàndard | 702 | 306 43,6% | 141 20,1% | 255 36,3% |
| Estàndard · blanques | 350 | 171 48,9% | 70 20,0% | 109 31,1% |
| Estàndard · negres | 352 | 135 38,4% | 71 20,2% | 146 41,5% |
| Ràpid | 767 | 408 53,2% | 77 10,0% | 282 36,8% |
| Ràpid · blanques | 387 | 223 57,6% | 39 10,1% | 125 32,3% |
| Ràpid · negres | 380 | 185 48,7% | 38 10,0% | 157 41,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1433Victòries · 697Taules · 211Derrotes · 525Estàndard · 684Ràpid · 749Blanques · 719Negres · 714
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1433 | 697 48,6% | 211 14,7% | 525 36,6% |
| Total · blanques | 719 | 385 53,6% | 106 14,7% | 228 31,7% |
| Total · negres | 714 | 312 43,7% | 105 14,7% | 297 41,6% |
| Estàndard | 684 | 303 44,3% | 134 19,6% | 247 36,1% |
| Estàndard · blanques | 340 | 168 49,4% | 67 19,7% | 105 30,9% |
| Estàndard · negres | 344 | 135 39,2% | 67 19,5% | 142 41,3% |
| Ràpid | 749 | 394 52,6% | 77 10,3% | 278 37,1% |
| Ràpid · blanques | 379 | 217 57,3% | 39 10,3% | 123 32,5% |
| Ràpid · negres | 370 | 177 47,8% | 38 10,3% | 155 41,9% |
