Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+22 partides des de 2026-09-01
Partides · 339Victòries · 120Taules · 53Derrotes · 166Estàndard · 234Ràpid · 105Blanques · 174Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 120 35,4% | 53 15,6% | 166 49,0% |
| Total · blanques | 174 | 68 39,1% | 32 18,4% | 74 42,5% |
| Total · negres | 165 | 52 31,5% | 21 12,7% | 92 55,8% |
| Estàndard | 234 | 74 31,6% | 42 18,0% | 118 50,4% |
| Estàndard · blanques | 118 | 42 35,6% | 26 22,0% | 50 42,4% |
| Estàndard · negres | 116 | 32 27,6% | 16 13,8% | 68 58,6% |
| Ràpid | 105 | 46 43,8% | 11 10,5% | 48 45,7% |
| Ràpid · blanques | 56 | 26 46,4% | 6 10,7% | 24 42,9% |
| Ràpid · negres | 49 | 20 40,8% | 5 10,2% | 24 49,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 317Victòries · 111Taules · 50Derrotes · 156Estàndard · 234Ràpid · 83Blanques · 162Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 317 | 111 35,0% | 50 15,8% | 156 49,2% |
| Total · blanques | 162 | 62 38,3% | 31 19,1% | 69 42,6% |
| Total · negres | 155 | 49 31,6% | 19 12,3% | 87 56,1% |
| Estàndard | 234 | 74 31,6% | 42 18,0% | 118 50,4% |
| Estàndard · blanques | 118 | 42 35,6% | 26 22,0% | 50 42,4% |
| Estàndard · negres | 116 | 32 27,6% | 16 13,8% | 68 58,6% |
| Ràpid | 83 | 37 44,6% | 8 9,6% | 38 45,8% |
| Ràpid · blanques | 44 | 20 45,5% | 5 11,4% | 19 43,2% |
| Ràpid · negres | 39 | 17 43,6% | 3 7,7% | 19 48,7% |
Captura 2026-08-01
+26 partides des de 2026-07-01
Partides · 308Victòries · 108Taules · 48Derrotes · 152Estàndard · 234Ràpid · 74Blanques · 157Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 308 | 108 35,1% | 48 15,6% | 152 49,4% |
| Total · blanques | 157 | 60 38,2% | 30 19,1% | 67 42,7% |
| Total · negres | 151 | 48 31,8% | 18 11,9% | 85 56,3% |
| Estàndard | 234 | 74 31,6% | 42 18,0% | 118 50,4% |
| Estàndard · blanques | 118 | 42 35,6% | 26 22,0% | 50 42,4% |
| Estàndard · negres | 116 | 32 27,6% | 16 13,8% | 68 58,6% |
| Ràpid | 74 | 34 46,0% | 6 8,1% | 34 46,0% |
| Ràpid · blanques | 39 | 18 46,2% | 4 10,3% | 17 43,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 16 45,7% | 2 5,7% | 17 48,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 282Victòries · 98Taules · 44Derrotes · 140Estàndard · 234Ràpid · 48Blanques · 144Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 282 | 98 34,8% | 44 15,6% | 140 49,7% |
| Total · blanques | 144 | 54 37,5% | 28 19,4% | 62 43,1% |
| Total · negres | 138 | 44 31,9% | 16 11,6% | 78 56,5% |
| Estàndard | 234 | 74 31,6% | 42 18,0% | 118 50,4% |
| Estàndard · blanques | 118 | 42 35,6% | 26 22,0% | 50 42,4% |
| Estàndard · negres | 116 | 32 27,6% | 16 13,8% | 68 58,6% |
| Ràpid | 48 | 24 50,0% | 2 4,2% | 22 45,8% |
| Ràpid · blanques | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid · negres | 22 | 12 54,6% | 0 0,0% | 10 45,5% |
