Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 795Victòries · 379Taules · 179Derrotes · 237Estàndard · 688Ràpid · 107Blanques · 394Negres · 401
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 795 | 379 47,7% | 179 22,5% | 237 29,8% |
| Total · blanques | 394 | 189 48,0% | 94 23,9% | 111 28,2% |
| Total · negres | 401 | 190 47,4% | 85 21,2% | 126 31,4% |
| Estàndard | 688 | 325 47,2% | 165 24,0% | 198 28,8% |
| Estàndard · blanques | 341 | 163 47,8% | 85 24,9% | 93 27,3% |
| Estàndard · negres | 347 | 162 46,7% | 80 23,1% | 105 30,3% |
| Ràpid | 107 | 54 50,5% | 14 13,1% | 39 36,5% |
| Ràpid · blanques | 53 | 26 49,1% | 9 17,0% | 18 34,0% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 5 9,3% | 21 38,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 795Victòries · 379Taules · 179Derrotes · 237Estàndard · 688Ràpid · 107Blanques · 394Negres · 401
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 795 | 379 47,7% | 179 22,5% | 237 29,8% |
| Total · blanques | 394 | 189 48,0% | 94 23,9% | 111 28,2% |
| Total · negres | 401 | 190 47,4% | 85 21,2% | 126 31,4% |
| Estàndard | 688 | 325 47,2% | 165 24,0% | 198 28,8% |
| Estàndard · blanques | 341 | 163 47,8% | 85 24,9% | 93 27,3% |
| Estàndard · negres | 347 | 162 46,7% | 80 23,1% | 105 30,3% |
| Ràpid | 107 | 54 50,5% | 14 13,1% | 39 36,5% |
| Ràpid · blanques | 53 | 26 49,1% | 9 17,0% | 18 34,0% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 5 9,3% | 21 38,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 786Victòries · 375Taules · 176Derrotes · 235Estàndard · 688Ràpid · 98Blanques · 390Negres · 396
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 786 | 375 47,7% | 176 22,4% | 235 29,9% |
| Total · blanques | 390 | 188 48,2% | 92 23,6% | 110 28,2% |
| Total · negres | 396 | 187 47,2% | 84 21,2% | 125 31,6% |
| Estàndard | 688 | 325 47,2% | 165 24,0% | 198 28,8% |
| Estàndard · blanques | 341 | 163 47,8% | 85 24,9% | 93 27,3% |
| Estàndard · negres | 347 | 162 46,7% | 80 23,1% | 105 30,3% |
| Ràpid | 98 | 50 51,0% | 11 11,2% | 37 37,8% |
| Ràpid · blanques | 49 | 25 51,0% | 7 14,3% | 17 34,7% |
| Ràpid · negres | 49 | 25 51,0% | 4 8,2% | 20 40,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 786Victòries · 375Taules · 176Derrotes · 235Estàndard · 688Ràpid · 98Blanques · 390Negres · 396
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 786 | 375 47,7% | 176 22,4% | 235 29,9% |
| Total · blanques | 390 | 188 48,2% | 92 23,6% | 110 28,2% |
| Total · negres | 396 | 187 47,2% | 84 21,2% | 125 31,6% |
| Estàndard | 688 | 325 47,2% | 165 24,0% | 198 28,8% |
| Estàndard · blanques | 341 | 163 47,8% | 85 24,9% | 93 27,3% |
| Estàndard · negres | 347 | 162 46,7% | 80 23,1% | 105 30,3% |
| Ràpid | 98 | 50 51,0% | 11 11,2% | 37 37,8% |
| Ràpid · blanques | 49 | 25 51,0% | 7 14,3% | 17 34,7% |
| Ràpid · negres | 49 | 25 51,0% | 4 8,2% | 20 40,8% |
