Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1272Victòries · 604Taules · 280Derrotes · 388Estàndard · 880Ràpid · 392Blanques · 634Negres · 638
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1272 | 604 47,5% | 280 22,0% | 388 30,5% |
| Total · blanques | 634 | 313 49,4% | 141 22,2% | 180 28,4% |
| Total · negres | 638 | 291 45,6% | 139 21,8% | 208 32,6% |
| Estàndard | 880 | 374 42,5% | 236 26,8% | 270 30,7% |
| Estàndard · blanques | 432 | 188 43,5% | 120 27,8% | 124 28,7% |
| Estàndard · negres | 448 | 186 41,5% | 116 25,9% | 146 32,6% |
| Ràpid | 392 | 230 58,7% | 44 11,2% | 118 30,1% |
| Ràpid · blanques | 202 | 125 61,9% | 21 10,4% | 56 27,7% |
| Ràpid · negres | 190 | 105 55,3% | 23 12,1% | 62 32,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1263Victòries · 601Taules · 278Derrotes · 384Estàndard · 871Ràpid · 392Blanques · 630Negres · 633
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1263 | 601 47,6% | 278 22,0% | 384 30,4% |
| Total · blanques | 630 | 312 49,5% | 140 22,2% | 178 28,3% |
| Total · negres | 633 | 289 45,7% | 138 21,8% | 206 32,5% |
| Estàndard | 871 | 371 42,6% | 234 26,9% | 266 30,5% |
| Estàndard · blanques | 428 | 187 43,7% | 119 27,8% | 122 28,5% |
| Estàndard · negres | 443 | 184 41,5% | 115 26,0% | 144 32,5% |
| Ràpid | 392 | 230 58,7% | 44 11,2% | 118 30,1% |
| Ràpid · blanques | 202 | 125 61,9% | 21 10,4% | 56 27,7% |
| Ràpid · negres | 190 | 105 55,3% | 23 12,1% | 62 32,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1254Victòries · 599Taules · 273Derrotes · 382Estàndard · 862Ràpid · 392Blanques · 625Negres · 629
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1254 | 599 47,8% | 273 21,8% | 382 30,5% |
| Total · blanques | 625 | 310 49,6% | 137 21,9% | 178 28,5% |
| Total · negres | 629 | 289 46,0% | 136 21,6% | 204 32,4% |
| Estàndard | 862 | 369 42,8% | 229 26,6% | 264 30,6% |
| Estàndard · blanques | 423 | 185 43,7% | 116 27,4% | 122 28,8% |
| Estàndard · negres | 439 | 184 41,9% | 113 25,7% | 142 32,4% |
| Ràpid | 392 | 230 58,7% | 44 11,2% | 118 30,1% |
| Ràpid · blanques | 202 | 125 61,9% | 21 10,4% | 56 27,7% |
| Ràpid · negres | 190 | 105 55,3% | 23 12,1% | 62 32,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1254Victòries · 599Taules · 273Derrotes · 382Estàndard · 862Ràpid · 392Blanques · 625Negres · 629
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1254 | 599 47,8% | 273 21,8% | 382 30,5% |
| Total · blanques | 625 | 310 49,6% | 137 21,9% | 178 28,5% |
| Total · negres | 629 | 289 46,0% | 136 21,6% | 204 32,4% |
| Estàndard | 862 | 369 42,8% | 229 26,6% | 264 30,6% |
| Estàndard · blanques | 423 | 185 43,7% | 116 27,4% | 122 28,8% |
| Estàndard · negres | 439 | 184 41,9% | 113 25,7% | 142 32,4% |
| Ràpid | 392 | 230 58,7% | 44 11,2% | 118 30,1% |
| Ràpid · blanques | 202 | 125 61,9% | 21 10,4% | 56 27,7% |
| Ràpid · negres | 190 | 105 55,3% | 23 12,1% | 62 32,6% |
