Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 2168Victòries · 935Taules · 277Derrotes · 956Estàndard · 1855Ràpid · 313Blanques · 1100Negres · 1068
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2168 | 935 43,1% | 277 12,8% | 956 44,1% |
| Total · blanques | 1100 | 483 43,9% | 153 13,9% | 464 42,2% |
| Total · negres | 1068 | 452 42,3% | 124 11,6% | 492 46,1% |
| Estàndard | 1855 | 818 44,1% | 257 13,9% | 780 42,1% |
| Estàndard · blanques | 942 | 426 45,2% | 144 15,3% | 372 39,5% |
| Estàndard · negres | 913 | 392 42,9% | 113 12,4% | 408 44,7% |
| Ràpid | 313 | 117 37,4% | 20 6,4% | 176 56,2% |
| Ràpid · blanques | 158 | 57 36,1% | 9 5,7% | 92 58,2% |
| Ràpid · negres | 155 | 60 38,7% | 11 7,1% | 84 54,2% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 2150Victòries · 929Taules · 277Derrotes · 944Estàndard · 1837Ràpid · 313Blanques · 1091Negres · 1059
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2150 | 929 43,2% | 277 12,9% | 944 43,9% |
| Total · blanques | 1091 | 482 44,2% | 153 14,0% | 456 41,8% |
| Total · negres | 1059 | 447 42,2% | 124 11,7% | 488 46,1% |
| Estàndard | 1837 | 812 44,2% | 257 14,0% | 768 41,8% |
| Estàndard · blanques | 933 | 425 45,6% | 144 15,4% | 364 39,0% |
| Estàndard · negres | 904 | 387 42,8% | 113 12,5% | 404 44,7% |
| Ràpid | 313 | 117 37,4% | 20 6,4% | 176 56,2% |
| Ràpid · blanques | 158 | 57 36,1% | 9 5,7% | 92 58,2% |
| Ràpid · negres | 155 | 60 38,7% | 11 7,1% | 84 54,2% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 2125Victòries · 920Taules · 272Derrotes · 933Estàndard · 1812Ràpid · 313Blanques · 1078Negres · 1047
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2125 | 920 43,3% | 272 12,8% | 933 43,9% |
| Total · blanques | 1078 | 478 44,3% | 150 13,9% | 450 41,7% |
| Total · negres | 1047 | 442 42,2% | 122 11,7% | 483 46,1% |
| Estàndard | 1812 | 803 44,3% | 252 13,9% | 757 41,8% |
| Estàndard · blanques | 920 | 421 45,8% | 141 15,3% | 358 38,9% |
| Estàndard · negres | 892 | 382 42,8% | 111 12,4% | 399 44,7% |
| Ràpid | 313 | 117 37,4% | 20 6,4% | 176 56,2% |
| Ràpid · blanques | 158 | 57 36,1% | 9 5,7% | 92 58,2% |
| Ràpid · negres | 155 | 60 38,7% | 11 7,1% | 84 54,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2108Victòries · 913Taules · 269Derrotes · 926Estàndard · 1795Ràpid · 313Blanques · 1070Negres · 1038
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2108 | 913 43,3% | 269 12,8% | 926 43,9% |
| Total · blanques | 1070 | 475 44,4% | 148 13,8% | 447 41,8% |
| Total · negres | 1038 | 438 42,2% | 121 11,7% | 479 46,2% |
| Estàndard | 1795 | 796 44,4% | 249 13,9% | 750 41,8% |
| Estàndard · blanques | 912 | 418 45,8% | 139 15,2% | 355 38,9% |
| Estàndard · negres | 883 | 378 42,8% | 110 12,5% | 395 44,7% |
| Ràpid | 313 | 117 37,4% | 20 6,4% | 176 56,2% |
| Ràpid · blanques | 158 | 57 36,1% | 9 5,7% | 92 58,2% |
| Ràpid · negres | 155 | 60 38,7% | 11 7,1% | 84 54,2% |
