Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 758Victòries · 361Taules · 161Derrotes · 236Estàndard · 660Ràpid · 98Blanques · 378Negres · 380
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 758 | 361 47,6% | 161 21,2% | 236 31,1% |
| Total · blanques | 378 | 193 51,1% | 74 19,6% | 111 29,4% |
| Total · negres | 380 | 168 44,2% | 87 22,9% | 125 32,9% |
| Estàndard | 660 | 312 47,3% | 154 23,3% | 194 29,4% |
| Estàndard · blanques | 329 | 172 52,3% | 73 22,2% | 84 25,5% |
| Estàndard · negres | 331 | 140 42,3% | 81 24,5% | 110 33,2% |
| Ràpid | 98 | 49 50,0% | 7 7,1% | 42 42,9% |
| Ràpid · blanques | 49 | 21 42,9% | 1 2,0% | 27 55,1% |
| Ràpid · negres | 49 | 28 57,1% | 6 12,2% | 15 30,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 748Victòries · 357Taules · 158Derrotes · 233Estàndard · 650Ràpid · 98Blanques · 373Negres · 375
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 748 | 357 47,7% | 158 21,1% | 233 31,2% |
| Total · blanques | 373 | 191 51,2% | 72 19,3% | 110 29,5% |
| Total · negres | 375 | 166 44,3% | 86 22,9% | 123 32,8% |
| Estàndard | 650 | 308 47,4% | 151 23,2% | 191 29,4% |
| Estàndard · blanques | 324 | 170 52,5% | 71 21,9% | 83 25,6% |
| Estàndard · negres | 326 | 138 42,3% | 80 24,5% | 108 33,1% |
| Ràpid | 98 | 49 50,0% | 7 7,1% | 42 42,9% |
| Ràpid · blanques | 49 | 21 42,9% | 1 2,0% | 27 55,1% |
| Ràpid · negres | 49 | 28 57,1% | 6 12,2% | 15 30,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 739Victòries · 352Taules · 157Derrotes · 230Estàndard · 641Ràpid · 98Blanques · 368Negres · 371
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 739 | 352 47,6% | 157 21,2% | 230 31,1% |
| Total · blanques | 368 | 188 51,1% | 71 19,3% | 109 29,6% |
| Total · negres | 371 | 164 44,2% | 86 23,2% | 121 32,6% |
| Estàndard | 641 | 303 47,3% | 150 23,4% | 188 29,3% |
| Estàndard · blanques | 319 | 167 52,4% | 70 21,9% | 82 25,7% |
| Estàndard · negres | 322 | 136 42,2% | 80 24,8% | 106 32,9% |
| Ràpid | 98 | 49 50,0% | 7 7,1% | 42 42,9% |
| Ràpid · blanques | 49 | 21 42,9% | 1 2,0% | 27 55,1% |
| Ràpid · negres | 49 | 28 57,1% | 6 12,2% | 15 30,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 739Victòries · 352Taules · 157Derrotes · 230Estàndard · 641Ràpid · 98Blanques · 368Negres · 371
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 739 | 352 47,6% | 157 21,2% | 230 31,1% |
| Total · blanques | 368 | 188 51,1% | 71 19,3% | 109 29,6% |
| Total · negres | 371 | 164 44,2% | 86 23,2% | 121 32,6% |
| Estàndard | 641 | 303 47,3% | 150 23,4% | 188 29,3% |
| Estàndard · blanques | 319 | 167 52,4% | 70 21,9% | 82 25,7% |
| Estàndard · negres | 322 | 136 42,2% | 80 24,8% | 106 32,9% |
| Ràpid | 98 | 49 50,0% | 7 7,1% | 42 42,9% |
| Ràpid · blanques | 49 | 21 42,9% | 1 2,0% | 27 55,1% |
| Ràpid · negres | 49 | 28 57,1% | 6 12,2% | 15 30,6% |
