Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 168Victòries · 68Taules · 48Derrotes · 52Estàndard · 168Ràpid · 0Blanques · 91Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 168 | 68 40,5% | 48 28,6% | 52 31,0% |
| Total · blanques | 91 | 30 33,0% | 29 31,9% | 32 35,2% |
| Total · negres | 77 | 38 49,4% | 19 24,7% | 20 26,0% |
| Estàndard | 168 | 68 40,5% | 48 28,6% | 52 31,0% |
| Estàndard · blanques | 91 | 30 33,0% | 29 31,9% | 32 35,2% |
| Estàndard · negres | 77 | 38 49,4% | 19 24,7% | 20 26,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 161Victòries · 66Taules · 45Derrotes · 50Estàndard · 161Ràpid · 0Blanques · 87Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 66 41,0% | 45 28,0% | 50 31,1% |
| Total · blanques | 87 | 29 33,3% | 28 32,2% | 30 34,5% |
| Total · negres | 74 | 37 50,0% | 17 23,0% | 20 27,0% |
| Estàndard | 161 | 66 41,0% | 45 28,0% | 50 31,1% |
| Estàndard · blanques | 87 | 29 33,3% | 28 32,2% | 30 34,5% |
| Estàndard · negres | 74 | 37 50,0% | 17 23,0% | 20 27,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+5 partides des de 2026-07-01
Partides · 161Victòries · 66Taules · 45Derrotes · 50Estàndard · 161Ràpid · 0Blanques · 87Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 161 | 66 41,0% | 45 28,0% | 50 31,1% |
| Total · blanques | 87 | 29 33,3% | 28 32,2% | 30 34,5% |
| Total · negres | 74 | 37 50,0% | 17 23,0% | 20 27,0% |
| Estàndard | 161 | 66 41,0% | 45 28,0% | 50 31,1% |
| Estàndard · blanques | 87 | 29 33,3% | 28 32,2% | 30 34,5% |
| Estàndard · negres | 74 | 37 50,0% | 17 23,0% | 20 27,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 156Victòries · 63Taules · 44Derrotes · 49Estàndard · 156Ràpid · 0Blanques · 84Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 63 40,4% | 44 28,2% | 49 31,4% |
| Total · blanques | 84 | 26 31,0% | 28 33,3% | 30 35,7% |
| Total · negres | 72 | 37 51,4% | 16 22,2% | 19 26,4% |
| Estàndard | 156 | 63 40,4% | 44 28,2% | 49 31,4% |
| Estàndard · blanques | 84 | 26 31,0% | 28 33,3% | 30 35,7% |
| Estàndard · negres | 72 | 37 51,4% | 16 22,2% | 19 26,4% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
