Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 277Victòries · 144Taules · 42Derrotes · 91Estàndard · 169Ràpid · 108Blanques · 133Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 277 | 144 52,0% | 42 15,2% | 91 32,9% |
| Total · blanques | 133 | 70 52,6% | 20 15,0% | 43 32,3% |
| Total · negres | 144 | 74 51,4% | 22 15,3% | 48 33,3% |
| Estàndard | 169 | 90 53,3% | 26 15,4% | 53 31,4% |
| Estàndard · blanques | 80 | 42 52,5% | 13 16,3% | 25 31,3% |
| Estàndard · negres | 89 | 48 53,9% | 13 14,6% | 28 31,5% |
| Ràpid | 108 | 54 50,0% | 16 14,8% | 38 35,2% |
| Ràpid · blanques | 53 | 28 52,8% | 7 13,2% | 18 34,0% |
| Ràpid · negres | 55 | 26 47,3% | 9 16,4% | 20 36,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 261Victòries · 138Taules · 41Derrotes · 82Estàndard · 161Ràpid · 100Blanques · 125Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 138 52,9% | 41 15,7% | 82 31,4% |
| Total · blanques | 125 | 66 52,8% | 20 16,0% | 39 31,2% |
| Total · negres | 136 | 72 52,9% | 21 15,4% | 43 31,6% |
| Estàndard | 161 | 88 54,7% | 25 15,5% | 48 29,8% |
| Estàndard · blanques | 76 | 41 54,0% | 13 17,1% | 22 29,0% |
| Estàndard · negres | 85 | 47 55,3% | 12 14,1% | 26 30,6% |
| Ràpid | 100 | 50 50,0% | 16 16,0% | 34 34,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 25 51,0% | 7 14,3% | 17 34,7% |
| Ràpid · negres | 51 | 25 49,0% | 9 17,7% | 17 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 261Victòries · 138Taules · 41Derrotes · 82Estàndard · 161Ràpid · 100Blanques · 125Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 138 52,9% | 41 15,7% | 82 31,4% |
| Total · blanques | 125 | 66 52,8% | 20 16,0% | 39 31,2% |
| Total · negres | 136 | 72 52,9% | 21 15,4% | 43 31,6% |
| Estàndard | 161 | 88 54,7% | 25 15,5% | 48 29,8% |
| Estàndard · blanques | 76 | 41 54,0% | 13 17,1% | 22 29,0% |
| Estàndard · negres | 85 | 47 55,3% | 12 14,1% | 26 30,6% |
| Ràpid | 100 | 50 50,0% | 16 16,0% | 34 34,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 25 51,0% | 7 14,3% | 17 34,7% |
| Ràpid · negres | 51 | 25 49,0% | 9 17,7% | 17 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 261Victòries · 138Taules · 41Derrotes · 82Estàndard · 161Ràpid · 100Blanques · 125Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 138 52,9% | 41 15,7% | 82 31,4% |
| Total · blanques | 125 | 66 52,8% | 20 16,0% | 39 31,2% |
| Total · negres | 136 | 72 52,9% | 21 15,4% | 43 31,6% |
| Estàndard | 161 | 88 54,7% | 25 15,5% | 48 29,8% |
| Estàndard · blanques | 76 | 41 54,0% | 13 17,1% | 22 29,0% |
| Estàndard · negres | 85 | 47 55,3% | 12 14,1% | 26 30,6% |
| Ràpid | 100 | 50 50,0% | 16 16,0% | 34 34,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 25 51,0% | 7 14,3% | 17 34,7% |
| Ràpid · negres | 51 | 25 49,0% | 9 17,7% | 17 33,3% |
