Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 391Victòries · 127Taules · 91Derrotes · 173Estàndard · 391Ràpid · 0Blanques · 189Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 127 32,5% | 91 23,3% | 173 44,3% |
| Total · blanques | 189 | 66 34,9% | 40 21,2% | 83 43,9% |
| Total · negres | 202 | 61 30,2% | 51 25,3% | 90 44,6% |
| Estàndard | 391 | 127 32,5% | 91 23,3% | 173 44,3% |
| Estàndard · blanques | 189 | 66 34,9% | 40 21,2% | 83 43,9% |
| Estàndard · negres | 202 | 61 30,2% | 51 25,3% | 90 44,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 381Victòries · 125Taules · 88Derrotes · 168Estàndard · 381Ràpid · 0Blanques · 184Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 381 | 125 32,8% | 88 23,1% | 168 44,1% |
| Total · blanques | 184 | 65 35,3% | 38 20,7% | 81 44,0% |
| Total · negres | 197 | 60 30,5% | 50 25,4% | 87 44,2% |
| Estàndard | 381 | 125 32,8% | 88 23,1% | 168 44,1% |
| Estàndard · blanques | 184 | 65 35,3% | 38 20,7% | 81 44,0% |
| Estàndard · negres | 197 | 60 30,5% | 50 25,4% | 87 44,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 381Victòries · 125Taules · 88Derrotes · 168Estàndard · 381Ràpid · 0Blanques · 184Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 381 | 125 32,8% | 88 23,1% | 168 44,1% |
| Total · blanques | 184 | 65 35,3% | 38 20,7% | 81 44,0% |
| Total · negres | 197 | 60 30,5% | 50 25,4% | 87 44,2% |
| Estàndard | 381 | 125 32,8% | 88 23,1% | 168 44,1% |
| Estàndard · blanques | 184 | 65 35,3% | 38 20,7% | 81 44,0% |
| Estàndard · negres | 197 | 60 30,5% | 50 25,4% | 87 44,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 381Victòries · 125Taules · 88Derrotes · 168Estàndard · 381Ràpid · 0Blanques · 184Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 381 | 125 32,8% | 88 23,1% | 168 44,1% |
| Total · blanques | 184 | 65 35,3% | 38 20,7% | 81 44,0% |
| Total · negres | 197 | 60 30,5% | 50 25,4% | 87 44,2% |
| Estàndard | 381 | 125 32,8% | 88 23,1% | 168 44,1% |
| Estàndard · blanques | 184 | 65 35,3% | 38 20,7% | 81 44,0% |
| Estàndard · negres | 197 | 60 30,5% | 50 25,4% | 87 44,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
