Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 740Victòries · 257Taules · 213Derrotes · 270Estàndard · 715Ràpid · 25Blanques · 370Negres · 370
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 740 | 257 34,7% | 213 28,8% | 270 36,5% |
| Total · blanques | 370 | 135 36,5% | 109 29,5% | 126 34,1% |
| Total · negres | 370 | 122 33,0% | 104 28,1% | 144 38,9% |
| Estàndard | 715 | 246 34,4% | 212 29,7% | 257 35,9% |
| Estàndard · blanques | 356 | 127 35,7% | 109 30,6% | 120 33,7% |
| Estàndard · negres | 359 | 119 33,2% | 103 28,7% | 137 38,2% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 731Victòries · 256Taules · 211Derrotes · 264Estàndard · 706Ràpid · 25Blanques · 366Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 731 | 256 35,0% | 211 28,9% | 264 36,1% |
| Total · blanques | 366 | 134 36,6% | 107 29,2% | 125 34,2% |
| Total · negres | 365 | 122 33,4% | 104 28,5% | 139 38,1% |
| Estàndard | 706 | 245 34,7% | 210 29,8% | 251 35,6% |
| Estàndard · blanques | 352 | 126 35,8% | 107 30,4% | 119 33,8% |
| Estàndard · negres | 354 | 119 33,6% | 103 29,1% | 132 37,3% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 731Victòries · 256Taules · 211Derrotes · 264Estàndard · 706Ràpid · 25Blanques · 366Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 731 | 256 35,0% | 211 28,9% | 264 36,1% |
| Total · blanques | 366 | 134 36,6% | 107 29,2% | 125 34,2% |
| Total · negres | 365 | 122 33,4% | 104 28,5% | 139 38,1% |
| Estàndard | 706 | 245 34,7% | 210 29,8% | 251 35,6% |
| Estàndard · blanques | 352 | 126 35,8% | 107 30,4% | 119 33,8% |
| Estàndard · negres | 354 | 119 33,6% | 103 29,1% | 132 37,3% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 731Victòries · 256Taules · 211Derrotes · 264Estàndard · 706Ràpid · 25Blanques · 366Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 731 | 256 35,0% | 211 28,9% | 264 36,1% |
| Total · blanques | 366 | 134 36,6% | 107 29,2% | 125 34,2% |
| Total · negres | 365 | 122 33,4% | 104 28,5% | 139 38,1% |
| Estàndard | 706 | 245 34,7% | 210 29,8% | 251 35,6% |
| Estàndard · blanques | 352 | 126 35,8% | 107 30,4% | 119 33,8% |
| Estàndard · negres | 354 | 119 33,6% | 103 29,1% | 132 37,3% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
