Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 406Victòries · 221Taules · 57Derrotes · 128Estàndard · 62Ràpid · 344Blanques · 204Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 221 54,4% | 57 14,0% | 128 31,5% |
| Total · blanques | 204 | 106 52,0% | 30 14,7% | 68 33,3% |
| Total · negres | 202 | 115 56,9% | 27 13,4% | 60 29,7% |
| Estàndard | 62 | 29 46,8% | 21 33,9% | 12 19,4% |
| Estàndard · blanques | 31 | 15 48,4% | 11 35,5% | 5 16,1% |
| Estàndard · negres | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Ràpid | 344 | 192 55,8% | 36 10,5% | 116 33,7% |
| Ràpid · blanques | 173 | 91 52,6% | 19 11,0% | 63 36,4% |
| Ràpid · negres | 171 | 101 59,1% | 17 9,9% | 53 31,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 406Victòries · 221Taules · 57Derrotes · 128Estàndard · 62Ràpid · 344Blanques · 204Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 221 54,4% | 57 14,0% | 128 31,5% |
| Total · blanques | 204 | 106 52,0% | 30 14,7% | 68 33,3% |
| Total · negres | 202 | 115 56,9% | 27 13,4% | 60 29,7% |
| Estàndard | 62 | 29 46,8% | 21 33,9% | 12 19,4% |
| Estàndard · blanques | 31 | 15 48,4% | 11 35,5% | 5 16,1% |
| Estàndard · negres | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Ràpid | 344 | 192 55,8% | 36 10,5% | 116 33,7% |
| Ràpid · blanques | 173 | 91 52,6% | 19 11,0% | 63 36,4% |
| Ràpid · negres | 171 | 101 59,1% | 17 9,9% | 53 31,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 398Victòries · 215Taules · 56Derrotes · 127Estàndard · 62Ràpid · 336Blanques · 200Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 215 54,0% | 56 14,1% | 127 31,9% |
| Total · blanques | 200 | 103 51,5% | 29 14,5% | 68 34,0% |
| Total · negres | 198 | 112 56,6% | 27 13,6% | 59 29,8% |
| Estàndard | 62 | 29 46,8% | 21 33,9% | 12 19,4% |
| Estàndard · blanques | 31 | 15 48,4% | 11 35,5% | 5 16,1% |
| Estàndard · negres | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Ràpid | 336 | 186 55,4% | 35 10,4% | 115 34,2% |
| Ràpid · blanques | 169 | 88 52,1% | 18 10,7% | 63 37,3% |
| Ràpid · negres | 167 | 98 58,7% | 17 10,2% | 52 31,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 398Victòries · 215Taules · 56Derrotes · 127Estàndard · 62Ràpid · 336Blanques · 200Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 215 54,0% | 56 14,1% | 127 31,9% |
| Total · blanques | 200 | 103 51,5% | 29 14,5% | 68 34,0% |
| Total · negres | 198 | 112 56,6% | 27 13,6% | 59 29,8% |
| Estàndard | 62 | 29 46,8% | 21 33,9% | 12 19,4% |
| Estàndard · blanques | 31 | 15 48,4% | 11 35,5% | 5 16,1% |
| Estàndard · negres | 31 | 14 45,2% | 10 32,3% | 7 22,6% |
| Ràpid | 336 | 186 55,4% | 35 10,4% | 115 34,2% |
| Ràpid · blanques | 169 | 88 52,1% | 18 10,7% | 63 37,3% |
| Ràpid · negres | 167 | 98 58,7% | 17 10,2% | 52 31,1% |
