Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 61Victòries · 20Taules · 14Derrotes · 27Estàndard · 61Ràpid · 0Blanques · 35Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 61 | 20 32,8% | 14 23,0% | 27 44,3% |
| Total · blanques | 35 | 13 37,1% | 9 25,7% | 13 37,1% |
| Total · negres | 26 | 7 26,9% | 5 19,2% | 14 53,9% |
| Estàndard | 61 | 20 32,8% | 14 23,0% | 27 44,3% |
| Estàndard · blanques | 35 | 13 37,1% | 9 25,7% | 13 37,1% |
| Estàndard · negres | 26 | 7 26,9% | 5 19,2% | 14 53,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 57Victòries · 20Taules · 13Derrotes · 24Estàndard · 57Ràpid · 0Blanques · 33Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 20 35,1% | 13 22,8% | 24 42,1% |
| Total · blanques | 33 | 13 39,4% | 8 24,2% | 12 36,4% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 5 20,8% | 12 50,0% |
| Estàndard | 57 | 20 35,1% | 13 22,8% | 24 42,1% |
| Estàndard · blanques | 33 | 13 39,4% | 8 24,2% | 12 36,4% |
| Estàndard · negres | 24 | 7 29,2% | 5 20,8% | 12 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 57Victòries · 20Taules · 13Derrotes · 24Estàndard · 57Ràpid · 0Blanques · 33Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 20 35,1% | 13 22,8% | 24 42,1% |
| Total · blanques | 33 | 13 39,4% | 8 24,2% | 12 36,4% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 5 20,8% | 12 50,0% |
| Estàndard | 57 | 20 35,1% | 13 22,8% | 24 42,1% |
| Estàndard · blanques | 33 | 13 39,4% | 8 24,2% | 12 36,4% |
| Estàndard · negres | 24 | 7 29,2% | 5 20,8% | 12 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 57Victòries · 20Taules · 13Derrotes · 24Estàndard · 57Ràpid · 0Blanques · 33Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 20 35,1% | 13 22,8% | 24 42,1% |
| Total · blanques | 33 | 13 39,4% | 8 24,2% | 12 36,4% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 5 20,8% | 12 50,0% |
| Estàndard | 57 | 20 35,1% | 13 22,8% | 24 42,1% |
| Estàndard · blanques | 33 | 13 39,4% | 8 24,2% | 12 36,4% |
| Estàndard · negres | 24 | 7 29,2% | 5 20,8% | 12 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
