Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 528Victòries · 237Taules · 89Derrotes · 202Estàndard · 516Ràpid · 12Blanques · 271Negres · 257
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 528 | 237 44,9% | 89 16,9% | 202 38,3% |
| Total · blanques | 271 | 127 46,9% | 42 15,5% | 102 37,6% |
| Total · negres | 257 | 110 42,8% | 47 18,3% | 100 38,9% |
| Estàndard | 516 | 233 45,2% | 87 16,9% | 196 38,0% |
| Estàndard · blanques | 265 | 124 46,8% | 41 15,5% | 100 37,7% |
| Estàndard · negres | 251 | 109 43,4% | 46 18,3% | 96 38,3% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 519Victòries · 233Taules · 88Derrotes · 198Estàndard · 507Ràpid · 12Blanques · 266Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 519 | 233 44,9% | 88 17,0% | 198 38,2% |
| Total · blanques | 266 | 124 46,6% | 42 15,8% | 100 37,6% |
| Total · negres | 253 | 109 43,1% | 46 18,2% | 98 38,7% |
| Estàndard | 507 | 229 45,2% | 86 17,0% | 192 37,9% |
| Estàndard · blanques | 260 | 121 46,5% | 41 15,8% | 98 37,7% |
| Estàndard · negres | 247 | 108 43,7% | 45 18,2% | 94 38,1% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 519Victòries · 233Taules · 88Derrotes · 198Estàndard · 507Ràpid · 12Blanques · 266Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 519 | 233 44,9% | 88 17,0% | 198 38,2% |
| Total · blanques | 266 | 124 46,6% | 42 15,8% | 100 37,6% |
| Total · negres | 253 | 109 43,1% | 46 18,2% | 98 38,7% |
| Estàndard | 507 | 229 45,2% | 86 17,0% | 192 37,9% |
| Estàndard · blanques | 260 | 121 46,5% | 41 15,8% | 98 37,7% |
| Estàndard · negres | 247 | 108 43,7% | 45 18,2% | 94 38,1% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 519Victòries · 233Taules · 88Derrotes · 198Estàndard · 507Ràpid · 12Blanques · 266Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 519 | 233 44,9% | 88 17,0% | 198 38,2% |
| Total · blanques | 266 | 124 46,6% | 42 15,8% | 100 37,6% |
| Total · negres | 253 | 109 43,1% | 46 18,2% | 98 38,7% |
| Estàndard | 507 | 229 45,2% | 86 17,0% | 192 37,9% |
| Estàndard · blanques | 260 | 121 46,5% | 41 15,8% | 98 37,7% |
| Estàndard · negres | 247 | 108 43,7% | 45 18,2% | 94 38,1% |
| Ràpid | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
