Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 408Victòries · 182Taules · 51Derrotes · 175Estàndard · 317Ràpid · 91Blanques · 204Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 408 | 182 44,6% | 51 12,5% | 175 42,9% |
| Total · blanques | 204 | 83 40,7% | 34 16,7% | 87 42,7% |
| Total · negres | 204 | 99 48,5% | 17 8,3% | 88 43,1% |
| Estàndard | 317 | 142 44,8% | 44 13,9% | 131 41,3% |
| Estàndard · blanques | 159 | 63 39,6% | 31 19,5% | 65 40,9% |
| Estàndard · negres | 158 | 79 50,0% | 13 8,2% | 66 41,8% |
| Ràpid | 91 | 40 44,0% | 7 7,7% | 44 48,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 20 44,4% | 3 6,7% | 22 48,9% |
| Ràpid · negres | 46 | 20 43,5% | 4 8,7% | 22 47,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 408Victòries · 182Taules · 51Derrotes · 175Estàndard · 317Ràpid · 91Blanques · 204Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 408 | 182 44,6% | 51 12,5% | 175 42,9% |
| Total · blanques | 204 | 83 40,7% | 34 16,7% | 87 42,7% |
| Total · negres | 204 | 99 48,5% | 17 8,3% | 88 43,1% |
| Estàndard | 317 | 142 44,8% | 44 13,9% | 131 41,3% |
| Estàndard · blanques | 159 | 63 39,6% | 31 19,5% | 65 40,9% |
| Estàndard · negres | 158 | 79 50,0% | 13 8,2% | 66 41,8% |
| Ràpid | 91 | 40 44,0% | 7 7,7% | 44 48,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 20 44,4% | 3 6,7% | 22 48,9% |
| Ràpid · negres | 46 | 20 43,5% | 4 8,7% | 22 47,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 400Victòries · 181Taules · 50Derrotes · 169Estàndard · 309Ràpid · 91Blanques · 200Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 400 | 181 45,3% | 50 12,5% | 169 42,3% |
| Total · blanques | 200 | 82 41,0% | 33 16,5% | 85 42,5% |
| Total · negres | 200 | 99 49,5% | 17 8,5% | 84 42,0% |
| Estàndard | 309 | 141 45,6% | 43 13,9% | 125 40,5% |
| Estàndard · blanques | 155 | 62 40,0% | 30 19,4% | 63 40,7% |
| Estàndard · negres | 154 | 79 51,3% | 13 8,4% | 62 40,3% |
| Ràpid | 91 | 40 44,0% | 7 7,7% | 44 48,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 20 44,4% | 3 6,7% | 22 48,9% |
| Ràpid · negres | 46 | 20 43,5% | 4 8,7% | 22 47,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 400Victòries · 181Taules · 50Derrotes · 169Estàndard · 309Ràpid · 91Blanques · 200Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 400 | 181 45,3% | 50 12,5% | 169 42,3% |
| Total · blanques | 200 | 82 41,0% | 33 16,5% | 85 42,5% |
| Total · negres | 200 | 99 49,5% | 17 8,5% | 84 42,0% |
| Estàndard | 309 | 141 45,6% | 43 13,9% | 125 40,5% |
| Estàndard · blanques | 155 | 62 40,0% | 30 19,4% | 63 40,7% |
| Estàndard · negres | 154 | 79 51,3% | 13 8,4% | 62 40,3% |
| Ràpid | 91 | 40 44,0% | 7 7,7% | 44 48,4% |
| Ràpid · blanques | 45 | 20 44,4% | 3 6,7% | 22 48,9% |
| Ràpid · negres | 46 | 20 43,5% | 4 8,7% | 22 47,8% |
