Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 62Victòries · 16Taules · 8Derrotes · 38Estàndard · 62Ràpid · 0Blanques · 31Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 16 25,8% | 8 12,9% | 38 61,3% |
| Total · blanques | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
| Total · negres | 31 | 8 25,8% | 5 16,1% | 18 58,1% |
| Estàndard | 62 | 16 25,8% | 8 12,9% | 38 61,3% |
| Estàndard · blanques | 31 | 8 25,8% | 3 9,7% | 20 64,5% |
| Estàndard · negres | 31 | 8 25,8% | 5 16,1% | 18 58,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 14Taules · 7Derrotes · 32Estàndard · 53Ràpid · 0Blanques · 26Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 14 26,4% | 7 13,2% | 32 60,4% |
| Total · blanques | 26 | 7 26,9% | 3 11,5% | 16 61,5% |
| Total · negres | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Estàndard | 53 | 14 26,4% | 7 13,2% | 32 60,4% |
| Estàndard · blanques | 26 | 7 26,9% | 3 11,5% | 16 61,5% |
| Estàndard · negres | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 45Victòries · 12Taules · 7Derrotes · 26Estàndard · 45Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 12 26,7% | 7 15,6% | 26 57,8% |
| Total · blanques | 22 | 6 27,3% | 3 13,6% | 13 59,1% |
| Total · negres | 23 | 6 26,1% | 4 17,4% | 13 56,5% |
| Estàndard | 45 | 12 26,7% | 7 15,6% | 26 57,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 6 27,3% | 3 13,6% | 13 59,1% |
| Estàndard · negres | 23 | 6 26,1% | 4 17,4% | 13 56,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 45Victòries · 12Taules · 7Derrotes · 26Estàndard · 45Ràpid · 0Blanques · 22Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 12 26,7% | 7 15,6% | 26 57,8% |
| Total · blanques | 22 | 6 27,3% | 3 13,6% | 13 59,1% |
| Total · negres | 23 | 6 26,1% | 4 17,4% | 13 56,5% |
| Estàndard | 45 | 12 26,7% | 7 15,6% | 26 57,8% |
| Estàndard · blanques | 22 | 6 27,3% | 3 13,6% | 13 59,1% |
| Estàndard · negres | 23 | 6 26,1% | 4 17,4% | 13 56,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
