Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 217Victòries · 102Taules · 48Derrotes · 67Estàndard · 200Ràpid · 17Blanques · 103Negres · 114
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 217 | 102 47,0% | 48 22,1% | 67 30,9% |
| Total · blanques | 103 | 46 44,7% | 25 24,3% | 32 31,1% |
| Total · negres | 114 | 56 49,1% | 23 20,2% | 35 30,7% |
| Estàndard | 200 | 92 46,0% | 48 24,0% | 60 30,0% |
| Estàndard · blanques | 95 | 42 44,2% | 25 26,3% | 28 29,5% |
| Estàndard · negres | 105 | 50 47,6% | 23 21,9% | 32 30,5% |
| Ràpid | 17 | 10 58,8% | 0 0,0% | 7 41,2% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 208Victòries · 98Taules · 48Derrotes · 62Estàndard · 200Ràpid · 8Blanques · 99Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 208 | 98 47,1% | 48 23,1% | 62 29,8% |
| Total · blanques | 99 | 44 44,4% | 25 25,3% | 30 30,3% |
| Total · negres | 109 | 54 49,5% | 23 21,1% | 32 29,4% |
| Estàndard | 200 | 92 46,0% | 48 24,0% | 60 30,0% |
| Estàndard · blanques | 95 | 42 44,2% | 25 26,3% | 28 29,5% |
| Estàndard · negres | 105 | 50 47,6% | 23 21,9% | 32 30,5% |
| Ràpid | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 208Victòries · 98Taules · 48Derrotes · 62Estàndard · 200Ràpid · 8Blanques · 99Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 208 | 98 47,1% | 48 23,1% | 62 29,8% |
| Total · blanques | 99 | 44 44,4% | 25 25,3% | 30 30,3% |
| Total · negres | 109 | 54 49,5% | 23 21,1% | 32 29,4% |
| Estàndard | 200 | 92 46,0% | 48 24,0% | 60 30,0% |
| Estàndard · blanques | 95 | 42 44,2% | 25 26,3% | 28 29,5% |
| Estàndard · negres | 105 | 50 47,6% | 23 21,9% | 32 30,5% |
| Ràpid | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 208Victòries · 98Taules · 48Derrotes · 62Estàndard · 200Ràpid · 8Blanques · 99Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 208 | 98 47,1% | 48 23,1% | 62 29,8% |
| Total · blanques | 99 | 44 44,4% | 25 25,3% | 30 30,3% |
| Total · negres | 109 | 54 49,5% | 23 21,1% | 32 29,4% |
| Estàndard | 200 | 92 46,0% | 48 24,0% | 60 30,0% |
| Estàndard · blanques | 95 | 42 44,2% | 25 26,3% | 28 29,5% |
| Estàndard · negres | 105 | 50 47,6% | 23 21,9% | 32 30,5% |
| Ràpid | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
