Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 445Victòries · 156Taules · 76Derrotes · 213Estàndard · 441Ràpid · 4Blanques · 227Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 445 | 156 35,1% | 76 17,1% | 213 47,9% |
| Total · blanques | 227 | 91 40,1% | 40 17,6% | 96 42,3% |
| Total · negres | 218 | 65 29,8% | 36 16,5% | 117 53,7% |
| Estàndard | 441 | 155 35,2% | 76 17,2% | 210 47,6% |
| Estàndard · blanques | 225 | 90 40,0% | 40 17,8% | 95 42,2% |
| Estàndard · negres | 216 | 65 30,1% | 36 16,7% | 115 53,2% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 435Victòries · 154Taules · 76Derrotes · 205Estàndard · 431Ràpid · 4Blanques · 222Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 154 35,4% | 76 17,5% | 205 47,1% |
| Total · blanques | 222 | 90 40,5% | 40 18,0% | 92 41,4% |
| Total · negres | 213 | 64 30,1% | 36 16,9% | 113 53,1% |
| Estàndard | 431 | 153 35,5% | 76 17,6% | 202 46,9% |
| Estàndard · blanques | 220 | 89 40,5% | 40 18,2% | 91 41,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 64 30,3% | 36 17,1% | 111 52,6% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 435Victòries · 154Taules · 76Derrotes · 205Estàndard · 431Ràpid · 4Blanques · 222Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 154 35,4% | 76 17,5% | 205 47,1% |
| Total · blanques | 222 | 90 40,5% | 40 18,0% | 92 41,4% |
| Total · negres | 213 | 64 30,1% | 36 16,9% | 113 53,1% |
| Estàndard | 431 | 153 35,5% | 76 17,6% | 202 46,9% |
| Estàndard · blanques | 220 | 89 40,5% | 40 18,2% | 91 41,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 64 30,3% | 36 17,1% | 111 52,6% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 435Victòries · 154Taules · 76Derrotes · 205Estàndard · 431Ràpid · 4Blanques · 222Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 154 35,4% | 76 17,5% | 205 47,1% |
| Total · blanques | 222 | 90 40,5% | 40 18,0% | 92 41,4% |
| Total · negres | 213 | 64 30,1% | 36 16,9% | 113 53,1% |
| Estàndard | 431 | 153 35,5% | 76 17,6% | 202 46,9% |
| Estàndard · blanques | 220 | 89 40,5% | 40 18,2% | 91 41,4% |
| Estàndard · negres | 211 | 64 30,3% | 36 17,1% | 111 52,6% |
| Ràpid | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
