Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 184Victòries · 83Taules · 58Derrotes · 43Estàndard · 144Ràpid · 40Blanques · 90Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 83 45,1% | 58 31,5% | 43 23,4% |
| Total · blanques | 90 | 42 46,7% | 26 28,9% | 22 24,4% |
| Total · negres | 94 | 41 43,6% | 32 34,0% | 21 22,3% |
| Estàndard | 144 | 61 42,4% | 53 36,8% | 30 20,8% |
| Estàndard · blanques | 70 | 31 44,3% | 23 32,9% | 16 22,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 30 40,5% | 14 18,9% |
| Ràpid | 40 | 22 55,0% | 5 12,5% | 13 32,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 11 55,0% | 3 15,0% | 6 30,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 166Victòries · 74Taules · 54Derrotes · 38Estàndard · 144Ràpid · 22Blanques · 80Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 166 | 74 44,6% | 54 32,5% | 38 22,9% |
| Total · blanques | 80 | 37 46,3% | 23 28,8% | 20 25,0% |
| Total · negres | 86 | 37 43,0% | 31 36,1% | 18 20,9% |
| Estàndard | 144 | 61 42,4% | 53 36,8% | 30 20,8% |
| Estàndard · blanques | 70 | 31 44,3% | 23 32,9% | 16 22,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 30 40,5% | 14 18,9% |
| Ràpid | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Ràpid · blanques | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 166Victòries · 74Taules · 54Derrotes · 38Estàndard · 144Ràpid · 22Blanques · 80Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 166 | 74 44,6% | 54 32,5% | 38 22,9% |
| Total · blanques | 80 | 37 46,3% | 23 28,8% | 20 25,0% |
| Total · negres | 86 | 37 43,0% | 31 36,1% | 18 20,9% |
| Estàndard | 144 | 61 42,4% | 53 36,8% | 30 20,8% |
| Estàndard · blanques | 70 | 31 44,3% | 23 32,9% | 16 22,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 30 40,5% | 14 18,9% |
| Ràpid | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Ràpid · blanques | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 166Victòries · 74Taules · 54Derrotes · 38Estàndard · 144Ràpid · 22Blanques · 80Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 166 | 74 44,6% | 54 32,5% | 38 22,9% |
| Total · blanques | 80 | 37 46,3% | 23 28,8% | 20 25,0% |
| Total · negres | 86 | 37 43,0% | 31 36,1% | 18 20,9% |
| Estàndard | 144 | 61 42,4% | 53 36,8% | 30 20,8% |
| Estàndard · blanques | 70 | 31 44,3% | 23 32,9% | 16 22,9% |
| Estàndard · negres | 74 | 30 40,5% | 30 40,5% | 14 18,9% |
| Ràpid | 22 | 13 59,1% | 1 4,6% | 8 36,4% |
| Ràpid · blanques | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
