Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 909Victòries · 341Taules · 102Derrotes · 466Estàndard · 858Ràpid · 51Blanques · 451Negres · 458
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 909 | 341 37,5% | 102 11,2% | 466 51,3% |
| Total · blanques | 451 | 171 37,9% | 46 10,2% | 234 51,9% |
| Total · negres | 458 | 170 37,1% | 56 12,2% | 232 50,7% |
| Estàndard | 858 | 326 38,0% | 100 11,7% | 432 50,4% |
| Estàndard · blanques | 426 | 163 38,3% | 46 10,8% | 217 50,9% |
| Estàndard · negres | 432 | 163 37,7% | 54 12,5% | 215 49,8% |
| Ràpid | 51 | 15 29,4% | 2 3,9% | 34 66,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 2 7,7% | 17 65,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 899Victòries · 337Taules · 100Derrotes · 462Estàndard · 848Ràpid · 51Blanques · 446Negres · 453
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 899 | 337 37,5% | 100 11,1% | 462 51,4% |
| Total · blanques | 446 | 169 37,9% | 45 10,1% | 232 52,0% |
| Total · negres | 453 | 168 37,1% | 55 12,1% | 230 50,8% |
| Estàndard | 848 | 322 38,0% | 98 11,6% | 428 50,5% |
| Estàndard · blanques | 421 | 161 38,2% | 45 10,7% | 215 51,1% |
| Estàndard · negres | 427 | 161 37,7% | 53 12,4% | 213 49,9% |
| Ràpid | 51 | 15 29,4% | 2 3,9% | 34 66,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 2 7,7% | 17 65,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 899Victòries · 337Taules · 100Derrotes · 462Estàndard · 848Ràpid · 51Blanques · 446Negres · 453
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 899 | 337 37,5% | 100 11,1% | 462 51,4% |
| Total · blanques | 446 | 169 37,9% | 45 10,1% | 232 52,0% |
| Total · negres | 453 | 168 37,1% | 55 12,1% | 230 50,8% |
| Estàndard | 848 | 322 38,0% | 98 11,6% | 428 50,5% |
| Estàndard · blanques | 421 | 161 38,2% | 45 10,7% | 215 51,1% |
| Estàndard · negres | 427 | 161 37,7% | 53 12,4% | 213 49,9% |
| Ràpid | 51 | 15 29,4% | 2 3,9% | 34 66,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 2 7,7% | 17 65,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 899Victòries · 337Taules · 100Derrotes · 462Estàndard · 848Ràpid · 51Blanques · 446Negres · 453
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 899 | 337 37,5% | 100 11,1% | 462 51,4% |
| Total · blanques | 446 | 169 37,9% | 45 10,1% | 232 52,0% |
| Total · negres | 453 | 168 37,1% | 55 12,1% | 230 50,8% |
| Estàndard | 848 | 322 38,0% | 98 11,6% | 428 50,5% |
| Estàndard · blanques | 421 | 161 38,2% | 45 10,7% | 215 51,1% |
| Estàndard · negres | 427 | 161 37,7% | 53 12,4% | 213 49,9% |
| Ràpid | 51 | 15 29,4% | 2 3,9% | 34 66,7% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 0 0,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 2 7,7% | 17 65,4% |
