Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 591Victòries · 292Taules · 119Derrotes · 180Estàndard · 387Ràpid · 204Blanques · 301Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 591 | 292 49,4% | 119 20,1% | 180 30,5% |
| Total · blanques | 301 | 147 48,8% | 70 23,3% | 84 27,9% |
| Total · negres | 290 | 145 50,0% | 49 16,9% | 96 33,1% |
| Estàndard | 387 | 181 46,8% | 97 25,1% | 109 28,2% |
| Estàndard · blanques | 199 | 87 43,7% | 59 29,7% | 53 26,6% |
| Estàndard · negres | 188 | 94 50,0% | 38 20,2% | 56 29,8% |
| Ràpid | 204 | 111 54,4% | 22 10,8% | 71 34,8% |
| Ràpid · blanques | 102 | 60 58,8% | 11 10,8% | 31 30,4% |
| Ràpid · negres | 102 | 51 50,0% | 11 10,8% | 40 39,2% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 591Victòries · 292Taules · 119Derrotes · 180Estàndard · 387Ràpid · 204Blanques · 301Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 591 | 292 49,4% | 119 20,1% | 180 30,5% |
| Total · blanques | 301 | 147 48,8% | 70 23,3% | 84 27,9% |
| Total · negres | 290 | 145 50,0% | 49 16,9% | 96 33,1% |
| Estàndard | 387 | 181 46,8% | 97 25,1% | 109 28,2% |
| Estàndard · blanques | 199 | 87 43,7% | 59 29,7% | 53 26,6% |
| Estàndard · negres | 188 | 94 50,0% | 38 20,2% | 56 29,8% |
| Ràpid | 204 | 111 54,4% | 22 10,8% | 71 34,8% |
| Ràpid · blanques | 102 | 60 58,8% | 11 10,8% | 31 30,4% |
| Ràpid · negres | 102 | 51 50,0% | 11 10,8% | 40 39,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 591Victòries · 292Taules · 119Derrotes · 180Estàndard · 387Ràpid · 204Blanques · 301Negres · 290
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 591 | 292 49,4% | 119 20,1% | 180 30,5% |
| Total · blanques | 301 | 147 48,8% | 70 23,3% | 84 27,9% |
| Total · negres | 290 | 145 50,0% | 49 16,9% | 96 33,1% |
| Estàndard | 387 | 181 46,8% | 97 25,1% | 109 28,2% |
| Estàndard · blanques | 199 | 87 43,7% | 59 29,7% | 53 26,6% |
| Estàndard · negres | 188 | 94 50,0% | 38 20,2% | 56 29,8% |
| Ràpid | 204 | 111 54,4% | 22 10,8% | 71 34,8% |
| Ràpid · blanques | 102 | 60 58,8% | 11 10,8% | 31 30,4% |
| Ràpid · negres | 102 | 51 50,0% | 11 10,8% | 40 39,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 582Victòries · 290Taules · 116Derrotes · 176Estàndard · 378Ràpid · 204Blanques · 296Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 582 | 290 49,8% | 116 19,9% | 176 30,2% |
| Total · blanques | 296 | 146 49,3% | 69 23,3% | 81 27,4% |
| Total · negres | 286 | 144 50,4% | 47 16,4% | 95 33,2% |
| Estàndard | 378 | 179 47,4% | 94 24,9% | 105 27,8% |
| Estàndard · blanques | 194 | 86 44,3% | 58 29,9% | 50 25,8% |
| Estàndard · negres | 184 | 93 50,5% | 36 19,6% | 55 29,9% |
| Ràpid | 204 | 111 54,4% | 22 10,8% | 71 34,8% |
| Ràpid · blanques | 102 | 60 58,8% | 11 10,8% | 31 30,4% |
| Ràpid · negres | 102 | 51 50,0% | 11 10,8% | 40 39,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 582Victòries · 290Taules · 116Derrotes · 176Estàndard · 378Ràpid · 204Blanques · 296Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 582 | 290 49,8% | 116 19,9% | 176 30,2% |
| Total · blanques | 296 | 146 49,3% | 69 23,3% | 81 27,4% |
| Total · negres | 286 | 144 50,4% | 47 16,4% | 95 33,2% |
| Estàndard | 378 | 179 47,4% | 94 24,9% | 105 27,8% |
| Estàndard · blanques | 194 | 86 44,3% | 58 29,9% | 50 25,8% |
| Estàndard · negres | 184 | 93 50,5% | 36 19,6% | 55 29,9% |
| Ràpid | 204 | 111 54,4% | 22 10,8% | 71 34,8% |
| Ràpid · blanques | 102 | 60 58,8% | 11 10,8% | 31 30,4% |
| Ràpid · negres | 102 | 51 50,0% | 11 10,8% | 40 39,2% |
