Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 38Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 24Estàndard · 8Ràpid · 30Blanques · 20Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 12 31,6% | 2 5,3% | 24 63,2% |
| Total · blanques | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Total · negres | 18 | 6 33,3% | 2 11,1% | 10 55,6% |
| Estàndard | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 30 | 6 20,0% | 2 6,7% | 22 73,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 2 13,3% | 10 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 31Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 8Ràpid · 23Blanques · 16Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 11 35,5% | 2 6,5% | 18 58,1% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Total · negres | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 31Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 8Ràpid · 23Blanques · 16Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 11 35,5% | 2 6,5% | 18 58,1% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Total · negres | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 31Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 8Ràpid · 23Blanques · 16Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 31 | 11 35,5% | 2 6,5% | 18 58,1% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Total · negres | 15 | 6 40,0% | 2 13,3% | 7 46,7% |
| Estàndard | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
