Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+22 partides des de 2026-09-01
Partides · 974Victòries · 415Taules · 135Derrotes · 424Estàndard · 627Ràpid · 347Blanques · 475Negres · 499
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 974 | 415 42,6% | 135 13,9% | 424 43,5% |
| Total · blanques | 475 | 209 44,0% | 69 14,5% | 197 41,5% |
| Total · negres | 499 | 206 41,3% | 66 13,2% | 227 45,5% |
| Estàndard | 627 | 249 39,7% | 117 18,7% | 261 41,6% |
| Estàndard · blanques | 304 | 124 40,8% | 62 20,4% | 118 38,8% |
| Estàndard · negres | 323 | 125 38,7% | 55 17,0% | 143 44,3% |
| Ràpid | 347 | 166 47,8% | 18 5,2% | 163 47,0% |
| Ràpid · blanques | 171 | 85 49,7% | 7 4,1% | 79 46,2% |
| Ràpid · negres | 176 | 81 46,0% | 11 6,3% | 84 47,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 952Victòries · 406Taules · 134Derrotes · 412Estàndard · 627Ràpid · 325Blanques · 465Negres · 487
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 952 | 406 42,7% | 134 14,1% | 412 43,3% |
| Total · blanques | 465 | 204 43,9% | 69 14,8% | 192 41,3% |
| Total · negres | 487 | 202 41,5% | 65 13,4% | 220 45,2% |
| Estàndard | 627 | 249 39,7% | 117 18,7% | 261 41,6% |
| Estàndard · blanques | 304 | 124 40,8% | 62 20,4% | 118 38,8% |
| Estàndard · negres | 323 | 125 38,7% | 55 17,0% | 143 44,3% |
| Ràpid | 325 | 157 48,3% | 17 5,2% | 151 46,5% |
| Ràpid · blanques | 161 | 80 49,7% | 7 4,4% | 74 46,0% |
| Ràpid · negres | 164 | 77 47,0% | 10 6,1% | 77 47,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 952Victòries · 406Taules · 134Derrotes · 412Estàndard · 627Ràpid · 325Blanques · 465Negres · 487
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 952 | 406 42,7% | 134 14,1% | 412 43,3% |
| Total · blanques | 465 | 204 43,9% | 69 14,8% | 192 41,3% |
| Total · negres | 487 | 202 41,5% | 65 13,4% | 220 45,2% |
| Estàndard | 627 | 249 39,7% | 117 18,7% | 261 41,6% |
| Estàndard · blanques | 304 | 124 40,8% | 62 20,4% | 118 38,8% |
| Estàndard · negres | 323 | 125 38,7% | 55 17,0% | 143 44,3% |
| Ràpid | 325 | 157 48,3% | 17 5,2% | 151 46,5% |
| Ràpid · blanques | 161 | 80 49,7% | 7 4,4% | 74 46,0% |
| Ràpid · negres | 164 | 77 47,0% | 10 6,1% | 77 47,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 952Victòries · 406Taules · 134Derrotes · 412Estàndard · 627Ràpid · 325Blanques · 465Negres · 487
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 952 | 406 42,7% | 134 14,1% | 412 43,3% |
| Total · blanques | 465 | 204 43,9% | 69 14,8% | 192 41,3% |
| Total · negres | 487 | 202 41,5% | 65 13,4% | 220 45,2% |
| Estàndard | 627 | 249 39,7% | 117 18,7% | 261 41,6% |
| Estàndard · blanques | 304 | 124 40,8% | 62 20,4% | 118 38,8% |
| Estàndard · negres | 323 | 125 38,7% | 55 17,0% | 143 44,3% |
| Ràpid | 325 | 157 48,3% | 17 5,2% | 151 46,5% |
| Ràpid · blanques | 161 | 80 49,7% | 7 4,4% | 74 46,0% |
| Ràpid · negres | 164 | 77 47,0% | 10 6,1% | 77 47,0% |
