Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 206Victòries · 90Taules · 14Derrotes · 102Estàndard · 120Ràpid · 86Blanques · 101Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 90 43,7% | 14 6,8% | 102 49,5% |
| Total · blanques | 101 | 45 44,6% | 7 6,9% | 49 48,5% |
| Total · negres | 105 | 45 42,9% | 7 6,7% | 53 50,5% |
| Estàndard | 120 | 58 48,3% | 7 5,8% | 55 45,8% |
| Estàndard · blanques | 58 | 26 44,8% | 4 6,9% | 28 48,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 32 51,6% | 3 4,8% | 27 43,6% |
| Ràpid | 86 | 32 37,2% | 7 8,1% | 47 54,7% |
| Ràpid · blanques | 43 | 19 44,2% | 3 7,0% | 21 48,8% |
| Ràpid · negres | 43 | 13 30,2% | 4 9,3% | 26 60,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 199Victòries · 88Taules · 10Derrotes · 101Estàndard · 120Ràpid · 79Blanques · 98Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 88 44,2% | 10 5,0% | 101 50,8% |
| Total · blanques | 98 | 43 43,9% | 6 6,1% | 49 50,0% |
| Total · negres | 101 | 45 44,6% | 4 4,0% | 52 51,5% |
| Estàndard | 120 | 58 48,3% | 7 5,8% | 55 45,8% |
| Estàndard · blanques | 58 | 26 44,8% | 4 6,9% | 28 48,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 32 51,6% | 3 4,8% | 27 43,6% |
| Ràpid | 79 | 30 38,0% | 3 3,8% | 46 58,2% |
| Ràpid · blanques | 40 | 17 42,5% | 2 5,0% | 21 52,5% |
| Ràpid · negres | 39 | 13 33,3% | 1 2,6% | 25 64,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 199Victòries · 88Taules · 10Derrotes · 101Estàndard · 120Ràpid · 79Blanques · 98Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 88 44,2% | 10 5,0% | 101 50,8% |
| Total · blanques | 98 | 43 43,9% | 6 6,1% | 49 50,0% |
| Total · negres | 101 | 45 44,6% | 4 4,0% | 52 51,5% |
| Estàndard | 120 | 58 48,3% | 7 5,8% | 55 45,8% |
| Estàndard · blanques | 58 | 26 44,8% | 4 6,9% | 28 48,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 32 51,6% | 3 4,8% | 27 43,6% |
| Ràpid | 79 | 30 38,0% | 3 3,8% | 46 58,2% |
| Ràpid · blanques | 40 | 17 42,5% | 2 5,0% | 21 52,5% |
| Ràpid · negres | 39 | 13 33,3% | 1 2,6% | 25 64,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 199Victòries · 88Taules · 10Derrotes · 101Estàndard · 120Ràpid · 79Blanques · 98Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 88 44,2% | 10 5,0% | 101 50,8% |
| Total · blanques | 98 | 43 43,9% | 6 6,1% | 49 50,0% |
| Total · negres | 101 | 45 44,6% | 4 4,0% | 52 51,5% |
| Estàndard | 120 | 58 48,3% | 7 5,8% | 55 45,8% |
| Estàndard · blanques | 58 | 26 44,8% | 4 6,9% | 28 48,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 32 51,6% | 3 4,8% | 27 43,6% |
| Ràpid | 79 | 30 38,0% | 3 3,8% | 46 58,2% |
| Ràpid · blanques | 40 | 17 42,5% | 2 5,0% | 21 52,5% |
| Ràpid · negres | 39 | 13 33,3% | 1 2,6% | 25 64,1% |
