Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 27Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 14Ràpid · 13Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Total · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Total · negres | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Estàndard | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Ràpid · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 20Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 14Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 20Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 14Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 20Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 14Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
