Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 52Victòries · 18Taules · 9Derrotes · 25Estàndard · 24Ràpid · 28Blanques · 23Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 18 34,6% | 9 17,3% | 25 48,1% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 4 17,4% | 11 47,8% |
| Total · negres | 29 | 10 34,5% | 5 17,2% | 14 48,3% |
| Estàndard | 24 | 7 29,2% | 7 29,2% | 10 41,7% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 5 33,3% | 6 40,0% |
| Ràpid | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 45Victòries · 16Taules · 9Derrotes · 20Estàndard · 24Ràpid · 21Blanques · 20Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 16 35,6% | 9 20,0% | 20 44,4% |
| Total · blanques | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 5 20,0% | 11 44,0% |
| Estàndard | 24 | 7 29,2% | 7 29,2% | 10 41,7% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 5 33,3% | 6 40,0% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 45Victòries · 16Taules · 9Derrotes · 20Estàndard · 24Ràpid · 21Blanques · 20Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 16 35,6% | 9 20,0% | 20 44,4% |
| Total · blanques | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 5 20,0% | 11 44,0% |
| Estàndard | 24 | 7 29,2% | 7 29,2% | 10 41,7% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 5 33,3% | 6 40,0% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 45Victòries · 16Taules · 9Derrotes · 20Estàndard · 24Ràpid · 21Blanques · 20Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 16 35,6% | 9 20,0% | 20 44,4% |
| Total · blanques | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 5 20,0% | 11 44,0% |
| Estàndard | 24 | 7 29,2% | 7 29,2% | 10 41,7% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 2 22,2% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 5 33,3% | 6 40,0% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
