Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+21 partides des de 2026-09-01
Partides · 483Victòries · 254Taules · 61Derrotes · 168Estàndard · 265Ràpid · 218Blanques · 242Negres · 241
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 483 | 254 52,6% | 61 12,6% | 168 34,8% |
| Total · blanques | 242 | 132 54,6% | 27 11,2% | 83 34,3% |
| Total · negres | 241 | 122 50,6% | 34 14,1% | 85 35,3% |
| Estàndard | 265 | 146 55,1% | 47 17,7% | 72 27,2% |
| Estàndard · blanques | 136 | 80 58,8% | 21 15,4% | 35 25,7% |
| Estàndard · negres | 129 | 66 51,2% | 26 20,2% | 37 28,7% |
| Ràpid | 218 | 108 49,5% | 14 6,4% | 96 44,0% |
| Ràpid · blanques | 106 | 52 49,1% | 6 5,7% | 48 45,3% |
| Ràpid · negres | 112 | 56 50,0% | 8 7,1% | 48 42,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 462Victòries · 247Taules · 54Derrotes · 161Estàndard · 257Ràpid · 205Blanques · 234Negres · 228
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 462 | 247 53,5% | 54 11,7% | 161 34,9% |
| Total · blanques | 234 | 129 55,1% | 24 10,3% | 81 34,6% |
| Total · negres | 228 | 118 51,8% | 30 13,2% | 80 35,1% |
| Estàndard | 257 | 145 56,4% | 43 16,7% | 69 26,9% |
| Estàndard · blanques | 133 | 79 59,4% | 20 15,0% | 34 25,6% |
| Estàndard · negres | 124 | 66 53,2% | 23 18,6% | 35 28,2% |
| Ràpid | 205 | 102 49,8% | 11 5,4% | 92 44,9% |
| Ràpid · blanques | 101 | 50 49,5% | 4 4,0% | 47 46,5% |
| Ràpid · negres | 104 | 52 50,0% | 7 6,7% | 45 43,3% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 453Victòries · 243Taules · 51Derrotes · 159Estàndard · 248Ràpid · 205Blanques · 229Negres · 224
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 453 | 243 53,6% | 51 11,3% | 159 35,1% |
| Total · blanques | 229 | 126 55,0% | 23 10,0% | 80 34,9% |
| Total · negres | 224 | 117 52,2% | 28 12,5% | 79 35,3% |
| Estàndard | 248 | 141 56,9% | 40 16,1% | 67 27,0% |
| Estàndard · blanques | 128 | 76 59,4% | 19 14,8% | 33 25,8% |
| Estàndard · negres | 120 | 65 54,2% | 21 17,5% | 34 28,3% |
| Ràpid | 205 | 102 49,8% | 11 5,4% | 92 44,9% |
| Ràpid · blanques | 101 | 50 49,5% | 4 4,0% | 47 46,5% |
| Ràpid · negres | 104 | 52 50,0% | 7 6,7% | 45 43,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 445Victòries · 239Taules · 51Derrotes · 155Estàndard · 240Ràpid · 205Blanques · 225Negres · 220
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 445 | 239 53,7% | 51 11,5% | 155 34,8% |
| Total · blanques | 225 | 124 55,1% | 23 10,2% | 78 34,7% |
| Total · negres | 220 | 115 52,3% | 28 12,7% | 77 35,0% |
| Estàndard | 240 | 137 57,1% | 40 16,7% | 63 26,3% |
| Estàndard · blanques | 124 | 74 59,7% | 19 15,3% | 31 25,0% |
| Estàndard · negres | 116 | 63 54,3% | 21 18,1% | 32 27,6% |
| Ràpid | 205 | 102 49,8% | 11 5,4% | 92 44,9% |
| Ràpid · blanques | 101 | 50 49,5% | 4 4,0% | 47 46,5% |
| Ràpid · negres | 104 | 52 50,0% | 7 6,7% | 45 43,3% |
