Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 376Victòries · 188Taules · 53Derrotes · 135Estàndard · 234Ràpid · 142Blanques · 187Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 376 | 188 50,0% | 53 14,1% | 135 35,9% |
| Total · blanques | 187 | 105 56,2% | 19 10,2% | 63 33,7% |
| Total · negres | 189 | 83 43,9% | 34 18,0% | 72 38,1% |
| Estàndard | 234 | 117 50,0% | 44 18,8% | 73 31,2% |
| Estàndard · blanques | 118 | 68 57,6% | 14 11,9% | 36 30,5% |
| Estàndard · negres | 116 | 49 42,2% | 30 25,9% | 37 31,9% |
| Ràpid | 142 | 71 50,0% | 9 6,3% | 62 43,7% |
| Ràpid · blanques | 69 | 37 53,6% | 5 7,3% | 27 39,1% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 4 5,5% | 35 48,0% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 376Victòries · 188Taules · 53Derrotes · 135Estàndard · 234Ràpid · 142Blanques · 187Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 376 | 188 50,0% | 53 14,1% | 135 35,9% |
| Total · blanques | 187 | 105 56,2% | 19 10,2% | 63 33,7% |
| Total · negres | 189 | 83 43,9% | 34 18,0% | 72 38,1% |
| Estàndard | 234 | 117 50,0% | 44 18,8% | 73 31,2% |
| Estàndard · blanques | 118 | 68 57,6% | 14 11,9% | 36 30,5% |
| Estàndard · negres | 116 | 49 42,2% | 30 25,9% | 37 31,9% |
| Ràpid | 142 | 71 50,0% | 9 6,3% | 62 43,7% |
| Ràpid · blanques | 69 | 37 53,6% | 5 7,3% | 27 39,1% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 4 5,5% | 35 48,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 370Victòries · 187Taules · 52Derrotes · 131Estàndard · 228Ràpid · 142Blanques · 184Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 370 | 187 50,5% | 52 14,1% | 131 35,4% |
| Total · blanques | 184 | 104 56,5% | 18 9,8% | 62 33,7% |
| Total · negres | 186 | 83 44,6% | 34 18,3% | 69 37,1% |
| Estàndard | 228 | 116 50,9% | 43 18,9% | 69 30,3% |
| Estàndard · blanques | 115 | 67 58,3% | 13 11,3% | 35 30,4% |
| Estàndard · negres | 113 | 49 43,4% | 30 26,6% | 34 30,1% |
| Ràpid | 142 | 71 50,0% | 9 6,3% | 62 43,7% |
| Ràpid · blanques | 69 | 37 53,6% | 5 7,3% | 27 39,1% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 4 5,5% | 35 48,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 370Victòries · 187Taules · 52Derrotes · 131Estàndard · 228Ràpid · 142Blanques · 184Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 370 | 187 50,5% | 52 14,1% | 131 35,4% |
| Total · blanques | 184 | 104 56,5% | 18 9,8% | 62 33,7% |
| Total · negres | 186 | 83 44,6% | 34 18,3% | 69 37,1% |
| Estàndard | 228 | 116 50,9% | 43 18,9% | 69 30,3% |
| Estàndard · blanques | 115 | 67 58,3% | 13 11,3% | 35 30,4% |
| Estàndard · negres | 113 | 49 43,4% | 30 26,6% | 34 30,1% |
| Ràpid | 142 | 71 50,0% | 9 6,3% | 62 43,7% |
| Ràpid · blanques | 69 | 37 53,6% | 5 7,3% | 27 39,1% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 4 5,5% | 35 48,0% |
