Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 881Victòries · 451Taules · 116Derrotes · 314Estàndard · 475Ràpid · 406Blanques · 443Negres · 438
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 881 | 451 51,2% | 116 13,2% | 314 35,6% |
| Total · blanques | 443 | 247 55,8% | 58 13,1% | 138 31,2% |
| Total · negres | 438 | 204 46,6% | 58 13,2% | 176 40,2% |
| Estàndard | 475 | 245 51,6% | 82 17,3% | 148 31,2% |
| Estàndard · blanques | 236 | 130 55,1% | 42 17,8% | 64 27,1% |
| Estàndard · negres | 239 | 115 48,1% | 40 16,7% | 84 35,2% |
| Ràpid | 406 | 206 50,7% | 34 8,4% | 166 40,9% |
| Ràpid · blanques | 207 | 117 56,5% | 16 7,7% | 74 35,8% |
| Ràpid · negres | 199 | 89 44,7% | 18 9,1% | 92 46,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 875Victòries · 447Taules · 116Derrotes · 312Estàndard · 475Ràpid · 400Blanques · 440Negres · 435
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 875 | 447 51,1% | 116 13,3% | 312 35,7% |
| Total · blanques | 440 | 246 55,9% | 58 13,2% | 136 30,9% |
| Total · negres | 435 | 201 46,2% | 58 13,3% | 176 40,5% |
| Estàndard | 475 | 245 51,6% | 82 17,3% | 148 31,2% |
| Estàndard · blanques | 236 | 130 55,1% | 42 17,8% | 64 27,1% |
| Estàndard · negres | 239 | 115 48,1% | 40 16,7% | 84 35,2% |
| Ràpid | 400 | 202 50,5% | 34 8,5% | 164 41,0% |
| Ràpid · blanques | 204 | 116 56,9% | 16 7,8% | 72 35,3% |
| Ràpid · negres | 196 | 86 43,9% | 18 9,2% | 92 46,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 866Victòries · 444Taules · 114Derrotes · 308Estàndard · 466Ràpid · 400Blanques · 436Negres · 430
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 866 | 444 51,3% | 114 13,2% | 308 35,6% |
| Total · blanques | 436 | 244 56,0% | 56 12,8% | 136 31,2% |
| Total · negres | 430 | 200 46,5% | 58 13,5% | 172 40,0% |
| Estàndard | 466 | 242 51,9% | 80 17,2% | 144 30,9% |
| Estàndard · blanques | 232 | 128 55,2% | 40 17,2% | 64 27,6% |
| Estàndard · negres | 234 | 114 48,7% | 40 17,1% | 80 34,2% |
| Ràpid | 400 | 202 50,5% | 34 8,5% | 164 41,0% |
| Ràpid · blanques | 204 | 116 56,9% | 16 7,8% | 72 35,3% |
| Ràpid · negres | 196 | 86 43,9% | 18 9,2% | 92 46,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 857Victòries · 439Taules · 111Derrotes · 307Estàndard · 457Ràpid · 400Blanques · 431Negres · 426
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 857 | 439 51,2% | 111 13,0% | 307 35,8% |
| Total · blanques | 431 | 241 55,9% | 55 12,8% | 135 31,3% |
| Total · negres | 426 | 198 46,5% | 56 13,2% | 172 40,4% |
| Estàndard | 457 | 237 51,9% | 77 16,9% | 143 31,3% |
| Estàndard · blanques | 227 | 125 55,1% | 39 17,2% | 63 27,8% |
| Estàndard · negres | 230 | 112 48,7% | 38 16,5% | 80 34,8% |
| Ràpid | 400 | 202 50,5% | 34 8,5% | 164 41,0% |
| Ràpid · blanques | 204 | 116 56,9% | 16 7,8% | 72 35,3% |
| Ràpid · negres | 196 | 86 43,9% | 18 9,2% | 92 46,9% |
