Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 419Victòries · 188Taules · 47Derrotes · 184Estàndard · 293Ràpid · 126Blanques · 210Negres · 209
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 419 | 188 44,9% | 47 11,2% | 184 43,9% |
| Total · blanques | 210 | 106 50,5% | 22 10,5% | 82 39,1% |
| Total · negres | 209 | 82 39,2% | 25 12,0% | 102 48,8% |
| Estàndard | 293 | 140 47,8% | 42 14,3% | 111 37,9% |
| Estàndard · blanques | 147 | 79 53,7% | 20 13,6% | 48 32,7% |
| Estàndard · negres | 146 | 61 41,8% | 22 15,1% | 63 43,2% |
| Ràpid | 126 | 48 38,1% | 5 4,0% | 73 57,9% |
| Ràpid · blanques | 63 | 27 42,9% | 2 3,2% | 34 54,0% |
| Ràpid · negres | 63 | 21 33,3% | 3 4,8% | 39 61,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 413Victòries · 183Taules · 47Derrotes · 183Estàndard · 293Ràpid · 120Blanques · 207Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 413 | 183 44,3% | 47 11,4% | 183 44,3% |
| Total · blanques | 207 | 104 50,2% | 22 10,6% | 81 39,1% |
| Total · negres | 206 | 79 38,4% | 25 12,1% | 102 49,5% |
| Estàndard | 293 | 140 47,8% | 42 14,3% | 111 37,9% |
| Estàndard · blanques | 147 | 79 53,7% | 20 13,6% | 48 32,7% |
| Estàndard · negres | 146 | 61 41,8% | 22 15,1% | 63 43,2% |
| Ràpid | 120 | 43 35,8% | 5 4,2% | 72 60,0% |
| Ràpid · blanques | 60 | 25 41,7% | 2 3,3% | 33 55,0% |
| Ràpid · negres | 60 | 18 30,0% | 3 5,0% | 39 65,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 413Victòries · 183Taules · 47Derrotes · 183Estàndard · 293Ràpid · 120Blanques · 207Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 413 | 183 44,3% | 47 11,4% | 183 44,3% |
| Total · blanques | 207 | 104 50,2% | 22 10,6% | 81 39,1% |
| Total · negres | 206 | 79 38,4% | 25 12,1% | 102 49,5% |
| Estàndard | 293 | 140 47,8% | 42 14,3% | 111 37,9% |
| Estàndard · blanques | 147 | 79 53,7% | 20 13,6% | 48 32,7% |
| Estàndard · negres | 146 | 61 41,8% | 22 15,1% | 63 43,2% |
| Ràpid | 120 | 43 35,8% | 5 4,2% | 72 60,0% |
| Ràpid · blanques | 60 | 25 41,7% | 2 3,3% | 33 55,0% |
| Ràpid · negres | 60 | 18 30,0% | 3 5,0% | 39 65,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 413Victòries · 183Taules · 47Derrotes · 183Estàndard · 293Ràpid · 120Blanques · 207Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 413 | 183 44,3% | 47 11,4% | 183 44,3% |
| Total · blanques | 207 | 104 50,2% | 22 10,6% | 81 39,1% |
| Total · negres | 206 | 79 38,4% | 25 12,1% | 102 49,5% |
| Estàndard | 293 | 140 47,8% | 42 14,3% | 111 37,9% |
| Estàndard · blanques | 147 | 79 53,7% | 20 13,6% | 48 32,7% |
| Estàndard · negres | 146 | 61 41,8% | 22 15,1% | 63 43,2% |
| Ràpid | 120 | 43 35,8% | 5 4,2% | 72 60,0% |
| Ràpid · blanques | 60 | 25 41,7% | 2 3,3% | 33 55,0% |
| Ràpid · negres | 60 | 18 30,0% | 3 5,0% | 39 65,0% |
