Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 612Victòries · 310Taules · 100Derrotes · 202Estàndard · 366Ràpid · 246Blanques · 305Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 612 | 310 50,7% | 100 16,3% | 202 33,0% |
| Total · blanques | 305 | 171 56,1% | 43 14,1% | 91 29,8% |
| Total · negres | 307 | 139 45,3% | 57 18,6% | 111 36,2% |
| Estàndard | 366 | 181 49,5% | 79 21,6% | 106 29,0% |
| Estàndard · blanques | 185 | 101 54,6% | 33 17,8% | 51 27,6% |
| Estàndard · negres | 181 | 80 44,2% | 46 25,4% | 55 30,4% |
| Ràpid | 246 | 129 52,4% | 21 8,5% | 96 39,0% |
| Ràpid · blanques | 120 | 70 58,3% | 10 8,3% | 40 33,3% |
| Ràpid · negres | 126 | 59 46,8% | 11 8,7% | 56 44,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 612Victòries · 310Taules · 100Derrotes · 202Estàndard · 366Ràpid · 246Blanques · 305Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 612 | 310 50,7% | 100 16,3% | 202 33,0% |
| Total · blanques | 305 | 171 56,1% | 43 14,1% | 91 29,8% |
| Total · negres | 307 | 139 45,3% | 57 18,6% | 111 36,2% |
| Estàndard | 366 | 181 49,5% | 79 21,6% | 106 29,0% |
| Estàndard · blanques | 185 | 101 54,6% | 33 17,8% | 51 27,6% |
| Estàndard · negres | 181 | 80 44,2% | 46 25,4% | 55 30,4% |
| Ràpid | 246 | 129 52,4% | 21 8,5% | 96 39,0% |
| Ràpid · blanques | 120 | 70 58,3% | 10 8,3% | 40 33,3% |
| Ràpid · negres | 126 | 59 46,8% | 11 8,7% | 56 44,4% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 603Victòries · 307Taules · 97Derrotes · 199Estàndard · 357Ràpid · 246Blanques · 301Negres · 302
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 603 | 307 50,9% | 97 16,1% | 199 33,0% |
| Total · blanques | 301 | 170 56,5% | 42 14,0% | 89 29,6% |
| Total · negres | 302 | 137 45,4% | 55 18,2% | 110 36,4% |
| Estàndard | 357 | 178 49,9% | 76 21,3% | 103 28,9% |
| Estàndard · blanques | 181 | 100 55,3% | 32 17,7% | 49 27,1% |
| Estàndard · negres | 176 | 78 44,3% | 44 25,0% | 54 30,7% |
| Ràpid | 246 | 129 52,4% | 21 8,5% | 96 39,0% |
| Ràpid · blanques | 120 | 70 58,3% | 10 8,3% | 40 33,3% |
| Ràpid · negres | 126 | 59 46,8% | 11 8,7% | 56 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 595Victòries · 304Taules · 93Derrotes · 198Estàndard · 349Ràpid · 246Blanques · 297Negres · 298
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 595 | 304 51,1% | 93 15,6% | 198 33,3% |
| Total · blanques | 297 | 169 56,9% | 40 13,5% | 88 29,6% |
| Total · negres | 298 | 135 45,3% | 53 17,8% | 110 36,9% |
| Estàndard | 349 | 175 50,1% | 72 20,6% | 102 29,2% |
| Estàndard · blanques | 177 | 99 55,9% | 30 17,0% | 48 27,1% |
| Estàndard · negres | 172 | 76 44,2% | 42 24,4% | 54 31,4% |
| Ràpid | 246 | 129 52,4% | 21 8,5% | 96 39,0% |
| Ràpid · blanques | 120 | 70 58,3% | 10 8,3% | 40 33,3% |
| Ràpid · negres | 126 | 59 46,8% | 11 8,7% | 56 44,4% |
