Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 186Victòries · 69Taules · 33Derrotes · 84Estàndard · 178Ràpid · 8Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 69 37,1% | 33 17,7% | 84 45,2% |
| Total · blanques | 92 | 31 33,7% | 17 18,5% | 44 47,8% |
| Total · negres | 94 | 38 40,4% | 16 17,0% | 40 42,6% |
| Estàndard | 178 | 66 37,1% | 33 18,5% | 79 44,4% |
| Estàndard · blanques | 89 | 31 34,8% | 17 19,1% | 41 46,1% |
| Estàndard · negres | 89 | 35 39,3% | 16 18,0% | 38 42,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 186Victòries · 69Taules · 33Derrotes · 84Estàndard · 178Ràpid · 8Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 69 37,1% | 33 17,7% | 84 45,2% |
| Total · blanques | 92 | 31 33,7% | 17 18,5% | 44 47,8% |
| Total · negres | 94 | 38 40,4% | 16 17,0% | 40 42,6% |
| Estàndard | 178 | 66 37,1% | 33 18,5% | 79 44,4% |
| Estàndard · blanques | 89 | 31 34,8% | 17 19,1% | 41 46,1% |
| Estàndard · negres | 89 | 35 39,3% | 16 18,0% | 38 42,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 178Victòries · 66Taules · 33Derrotes · 79Estàndard · 178Ràpid · 0Blanques · 89Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 66 37,1% | 33 18,5% | 79 44,4% |
| Total · blanques | 89 | 31 34,8% | 17 19,1% | 41 46,1% |
| Total · negres | 89 | 35 39,3% | 16 18,0% | 38 42,7% |
| Estàndard | 178 | 66 37,1% | 33 18,5% | 79 44,4% |
| Estàndard · blanques | 89 | 31 34,8% | 17 19,1% | 41 46,1% |
| Estàndard · negres | 89 | 35 39,3% | 16 18,0% | 38 42,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 178Victòries · 66Taules · 33Derrotes · 79Estàndard · 178Ràpid · 0Blanques · 89Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 66 37,1% | 33 18,5% | 79 44,4% |
| Total · blanques | 89 | 31 34,8% | 17 19,1% | 41 46,1% |
| Total · negres | 89 | 35 39,3% | 16 18,0% | 38 42,7% |
| Estàndard | 178 | 66 37,1% | 33 18,5% | 79 44,4% |
| Estàndard · blanques | 89 | 31 34,8% | 17 19,1% | 41 46,1% |
| Estàndard · negres | 89 | 35 39,3% | 16 18,0% | 38 42,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
