Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 108Victòries · 65Taules · 6Derrotes · 37Estàndard · 71Ràpid · 37Blanques · 52Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 108 | 65 60,2% | 6 5,6% | 37 34,3% |
| Total · blanques | 52 | 32 61,5% | 2 3,9% | 18 34,6% |
| Total · negres | 56 | 33 58,9% | 4 7,1% | 19 33,9% |
| Estàndard | 71 | 41 57,8% | 5 7,0% | 25 35,2% |
| Estàndard · blanques | 35 | 18 51,4% | 2 5,7% | 15 42,9% |
| Estàndard · negres | 36 | 23 63,9% | 3 8,3% | 10 27,8% |
| Ràpid | 37 | 24 64,9% | 1 2,7% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 14 82,4% | 0 0,0% | 3 17,7% |
| Ràpid · negres | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 102Victòries · 63Taules · 5Derrotes · 34Estàndard · 65Ràpid · 37Blanques · 49Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 63 61,8% | 5 4,9% | 34 33,3% |
| Total · blanques | 49 | 31 63,3% | 1 2,0% | 17 34,7% |
| Total · negres | 53 | 32 60,4% | 4 7,6% | 17 32,1% |
| Estàndard | 65 | 39 60,0% | 4 6,2% | 22 33,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 33 | 22 66,7% | 3 9,1% | 8 24,2% |
| Ràpid | 37 | 24 64,9% | 1 2,7% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 14 82,4% | 0 0,0% | 3 17,7% |
| Ràpid · negres | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 102Victòries · 63Taules · 5Derrotes · 34Estàndard · 65Ràpid · 37Blanques · 49Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 63 61,8% | 5 4,9% | 34 33,3% |
| Total · blanques | 49 | 31 63,3% | 1 2,0% | 17 34,7% |
| Total · negres | 53 | 32 60,4% | 4 7,6% | 17 32,1% |
| Estàndard | 65 | 39 60,0% | 4 6,2% | 22 33,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 33 | 22 66,7% | 3 9,1% | 8 24,2% |
| Ràpid | 37 | 24 64,9% | 1 2,7% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 14 82,4% | 0 0,0% | 3 17,7% |
| Ràpid · negres | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 102Victòries · 63Taules · 5Derrotes · 34Estàndard · 65Ràpid · 37Blanques · 49Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 63 61,8% | 5 4,9% | 34 33,3% |
| Total · blanques | 49 | 31 63,3% | 1 2,0% | 17 34,7% |
| Total · negres | 53 | 32 60,4% | 4 7,6% | 17 32,1% |
| Estàndard | 65 | 39 60,0% | 4 6,2% | 22 33,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Estàndard · negres | 33 | 22 66,7% | 3 9,1% | 8 24,2% |
| Ràpid | 37 | 24 64,9% | 1 2,7% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 14 82,4% | 0 0,0% | 3 17,7% |
| Ràpid · negres | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
