Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 184Victòries · 44Taules · 10Derrotes · 130Estàndard · 63Ràpid · 121Blanques · 90Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 44 23,9% | 10 5,4% | 130 70,7% |
| Total · blanques | 90 | 25 27,8% | 6 6,7% | 59 65,6% |
| Total · negres | 94 | 19 20,2% | 4 4,3% | 71 75,5% |
| Estàndard | 63 | 16 25,4% | 7 11,1% | 40 63,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 8 27,6% | 4 13,8% | 17 58,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 8 23,5% | 3 8,8% | 23 67,7% |
| Ràpid | 121 | 28 23,1% | 3 2,5% | 90 74,4% |
| Ràpid · blanques | 61 | 17 27,9% | 2 3,3% | 42 68,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 11 18,3% | 1 1,7% | 48 80,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 184Victòries · 44Taules · 10Derrotes · 130Estàndard · 63Ràpid · 121Blanques · 90Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 44 23,9% | 10 5,4% | 130 70,7% |
| Total · blanques | 90 | 25 27,8% | 6 6,7% | 59 65,6% |
| Total · negres | 94 | 19 20,2% | 4 4,3% | 71 75,5% |
| Estàndard | 63 | 16 25,4% | 7 11,1% | 40 63,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 8 27,6% | 4 13,8% | 17 58,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 8 23,5% | 3 8,8% | 23 67,7% |
| Ràpid | 121 | 28 23,1% | 3 2,5% | 90 74,4% |
| Ràpid · blanques | 61 | 17 27,9% | 2 3,3% | 42 68,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 11 18,3% | 1 1,7% | 48 80,0% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 184Victòries · 44Taules · 10Derrotes · 130Estàndard · 63Ràpid · 121Blanques · 90Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 44 23,9% | 10 5,4% | 130 70,7% |
| Total · blanques | 90 | 25 27,8% | 6 6,7% | 59 65,6% |
| Total · negres | 94 | 19 20,2% | 4 4,3% | 71 75,5% |
| Estàndard | 63 | 16 25,4% | 7 11,1% | 40 63,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 8 27,6% | 4 13,8% | 17 58,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 8 23,5% | 3 8,8% | 23 67,7% |
| Ràpid | 121 | 28 23,1% | 3 2,5% | 90 74,4% |
| Ràpid · blanques | 61 | 17 27,9% | 2 3,3% | 42 68,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 11 18,3% | 1 1,7% | 48 80,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 150Victòries · 36Taules · 7Derrotes · 107Estàndard · 54Ràpid · 96Blanques · 73Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 150 | 36 24,0% | 7 4,7% | 107 71,3% |
| Total · blanques | 73 | 21 28,8% | 4 5,5% | 48 65,8% |
| Total · negres | 77 | 15 19,5% | 3 3,9% | 59 76,6% |
| Estàndard | 54 | 14 25,9% | 5 9,3% | 35 64,8% |
| Estàndard · blanques | 24 | 7 29,2% | 3 12,5% | 14 58,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid | 96 | 22 22,9% | 2 2,1% | 72 75,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 14 28,6% | 1 2,0% | 34 69,4% |
| Ràpid · negres | 47 | 8 17,0% | 1 2,1% | 38 80,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 142Victòries · 35Taules · 6Derrotes · 101Estàndard · 54Ràpid · 88Blanques · 69Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 142 | 35 24,7% | 6 4,2% | 101 71,1% |
| Total · blanques | 69 | 20 29,0% | 4 5,8% | 45 65,2% |
| Total · negres | 73 | 15 20,6% | 2 2,7% | 56 76,7% |
| Estàndard | 54 | 14 25,9% | 5 9,3% | 35 64,8% |
| Estàndard · blanques | 24 | 7 29,2% | 3 12,5% | 14 58,3% |
| Estàndard · negres | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid | 88 | 21 23,9% | 1 1,1% | 66 75,0% |
| Ràpid · blanques | 45 | 13 28,9% | 1 2,2% | 31 68,9% |
| Ràpid · negres | 43 | 8 18,6% | 0 0,0% | 35 81,4% |
