Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 26Victòries · 2Taules · 3Derrotes · 21Estàndard · 26Ràpid · 0Blanques · 15Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 2 7,7% | 3 11,5% | 21 80,8% |
| Total · blanques | 15 | 1 6,7% | 2 13,3% | 12 80,0% |
| Total · negres | 11 | 1 9,1% | 1 9,1% | 9 81,8% |
| Estàndard | 26 | 2 7,7% | 3 11,5% | 21 80,8% |
| Estàndard · blanques | 15 | 1 6,7% | 2 13,3% | 12 80,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 1 9,1% | 9 81,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 16Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 15Estàndard · 16Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Total · blanques | 10 | 1 10,0% | 0 0,0% | 9 90,0% |
| Total · negres | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Estàndard · blanques | 10 | 1 10,0% | 0 0,0% | 9 90,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 9Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 9Estàndard · 9Ràpid · 0Blanques · 6Negres · 3
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Total · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Total · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 9Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 9Estàndard · 9Ràpid · 0Blanques · 6Negres · 3
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Total · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Total · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard | 9 | 0 0,0% | 0 0,0% | 9 100,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
