Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 234Victòries · 114Taules · 20Derrotes · 100Estàndard · 146Ràpid · 88Blanques · 112Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 234 | 114 48,7% | 20 8,6% | 100 42,7% |
| Total · blanques | 112 | 59 52,7% | 6 5,4% | 47 42,0% |
| Total · negres | 122 | 55 45,1% | 14 11,5% | 53 43,4% |
| Estàndard | 146 | 64 43,8% | 19 13,0% | 63 43,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 30 46,2% | 6 9,2% | 29 44,6% |
| Estàndard · negres | 81 | 34 42,0% | 13 16,1% | 34 42,0% |
| Ràpid | 88 | 50 56,8% | 1 1,1% | 37 42,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 29 61,7% | 0 0,0% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 21 51,2% | 1 2,4% | 19 46,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 234Victòries · 114Taules · 20Derrotes · 100Estàndard · 146Ràpid · 88Blanques · 112Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 234 | 114 48,7% | 20 8,6% | 100 42,7% |
| Total · blanques | 112 | 59 52,7% | 6 5,4% | 47 42,0% |
| Total · negres | 122 | 55 45,1% | 14 11,5% | 53 43,4% |
| Estàndard | 146 | 64 43,8% | 19 13,0% | 63 43,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 30 46,2% | 6 9,2% | 29 44,6% |
| Estàndard · negres | 81 | 34 42,0% | 13 16,1% | 34 42,0% |
| Ràpid | 88 | 50 56,8% | 1 1,1% | 37 42,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 29 61,7% | 0 0,0% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 21 51,2% | 1 2,4% | 19 46,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 225Victòries · 108Taules · 19Derrotes · 98Estàndard · 137Ràpid · 88Blanques · 108Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 108 48,0% | 19 8,4% | 98 43,6% |
| Total · blanques | 108 | 56 51,9% | 5 4,6% | 47 43,5% |
| Total · negres | 117 | 52 44,4% | 14 12,0% | 51 43,6% |
| Estàndard | 137 | 58 42,3% | 18 13,1% | 61 44,5% |
| Estàndard · blanques | 61 | 27 44,3% | 5 8,2% | 29 47,5% |
| Estàndard · negres | 76 | 31 40,8% | 13 17,1% | 32 42,1% |
| Ràpid | 88 | 50 56,8% | 1 1,1% | 37 42,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 29 61,7% | 0 0,0% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 21 51,2% | 1 2,4% | 19 46,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 225Victòries · 108Taules · 19Derrotes · 98Estàndard · 137Ràpid · 88Blanques · 108Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 108 48,0% | 19 8,4% | 98 43,6% |
| Total · blanques | 108 | 56 51,9% | 5 4,6% | 47 43,5% |
| Total · negres | 117 | 52 44,4% | 14 12,0% | 51 43,6% |
| Estàndard | 137 | 58 42,3% | 18 13,1% | 61 44,5% |
| Estàndard · blanques | 61 | 27 44,3% | 5 8,2% | 29 47,5% |
| Estàndard · negres | 76 | 31 40,8% | 13 17,1% | 32 42,1% |
| Ràpid | 88 | 50 56,8% | 1 1,1% | 37 42,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 29 61,7% | 0 0,0% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 21 51,2% | 1 2,4% | 19 46,3% |
