Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 355Victòries · 214Taules · 44Derrotes · 97Estàndard · 242Ràpid · 113Blanques · 176Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 355 | 214 60,3% | 44 12,4% | 97 27,3% |
| Total · blanques | 176 | 104 59,1% | 26 14,8% | 46 26,1% |
| Total · negres | 179 | 110 61,5% | 18 10,1% | 51 28,5% |
| Estàndard | 242 | 147 60,7% | 31 12,8% | 64 26,5% |
| Estàndard · blanques | 119 | 69 58,0% | 17 14,3% | 33 27,7% |
| Estàndard · negres | 123 | 78 63,4% | 14 11,4% | 31 25,2% |
| Ràpid | 113 | 67 59,3% | 13 11,5% | 33 29,2% |
| Ràpid · blanques | 57 | 35 61,4% | 9 15,8% | 13 22,8% |
| Ràpid · negres | 56 | 32 57,1% | 4 7,1% | 20 35,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 349Victòries · 210Taules · 43Derrotes · 96Estàndard · 236Ràpid · 113Blanques · 173Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 349 | 210 60,2% | 43 12,3% | 96 27,5% |
| Total · blanques | 173 | 102 59,0% | 26 15,0% | 45 26,0% |
| Total · negres | 176 | 108 61,4% | 17 9,7% | 51 29,0% |
| Estàndard | 236 | 143 60,6% | 30 12,7% | 63 26,7% |
| Estàndard · blanques | 116 | 67 57,8% | 17 14,7% | 32 27,6% |
| Estàndard · negres | 120 | 76 63,3% | 13 10,8% | 31 25,8% |
| Ràpid | 113 | 67 59,3% | 13 11,5% | 33 29,2% |
| Ràpid · blanques | 57 | 35 61,4% | 9 15,8% | 13 22,8% |
| Ràpid · negres | 56 | 32 57,1% | 4 7,1% | 20 35,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 341Victòries · 206Taules · 41Derrotes · 94Estàndard · 228Ràpid · 113Blanques · 169Negres · 172
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 341 | 206 60,4% | 41 12,0% | 94 27,6% |
| Total · blanques | 169 | 101 59,8% | 25 14,8% | 43 25,4% |
| Total · negres | 172 | 105 61,1% | 16 9,3% | 51 29,7% |
| Estàndard | 228 | 139 61,0% | 28 12,3% | 61 26,8% |
| Estàndard · blanques | 112 | 66 58,9% | 16 14,3% | 30 26,8% |
| Estàndard · negres | 116 | 73 62,9% | 12 10,3% | 31 26,7% |
| Ràpid | 113 | 67 59,3% | 13 11,5% | 33 29,2% |
| Ràpid · blanques | 57 | 35 61,4% | 9 15,8% | 13 22,8% |
| Ràpid · negres | 56 | 32 57,1% | 4 7,1% | 20 35,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 341Victòries · 206Taules · 41Derrotes · 94Estàndard · 228Ràpid · 113Blanques · 169Negres · 172
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 341 | 206 60,4% | 41 12,0% | 94 27,6% |
| Total · blanques | 169 | 101 59,8% | 25 14,8% | 43 25,4% |
| Total · negres | 172 | 105 61,1% | 16 9,3% | 51 29,7% |
| Estàndard | 228 | 139 61,0% | 28 12,3% | 61 26,8% |
| Estàndard · blanques | 112 | 66 58,9% | 16 14,3% | 30 26,8% |
| Estàndard · negres | 116 | 73 62,9% | 12 10,3% | 31 26,7% |
| Ràpid | 113 | 67 59,3% | 13 11,5% | 33 29,2% |
| Ràpid · blanques | 57 | 35 61,4% | 9 15,8% | 13 22,8% |
| Ràpid · negres | 56 | 32 57,1% | 4 7,1% | 20 35,7% |
