Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 726Victòries · 335Taules · 122Derrotes · 269Estàndard · 389Ràpid · 337Blanques · 365Negres · 361
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 726 | 335 46,1% | 122 16,8% | 269 37,1% |
| Total · blanques | 365 | 178 48,8% | 49 13,4% | 138 37,8% |
| Total · negres | 361 | 157 43,5% | 73 20,2% | 131 36,3% |
| Estàndard | 389 | 162 41,7% | 90 23,1% | 137 35,2% |
| Estàndard · blanques | 192 | 85 44,3% | 36 18,8% | 71 37,0% |
| Estàndard · negres | 197 | 77 39,1% | 54 27,4% | 66 33,5% |
| Ràpid | 337 | 173 51,3% | 32 9,5% | 132 39,2% |
| Ràpid · blanques | 173 | 93 53,8% | 13 7,5% | 67 38,7% |
| Ràpid · negres | 164 | 80 48,8% | 19 11,6% | 65 39,6% |
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 722Victòries · 334Taules · 121Derrotes · 267Estàndard · 385Ràpid · 337Blanques · 363Negres · 359
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 722 | 334 46,3% | 121 16,8% | 267 37,0% |
| Total · blanques | 363 | 178 49,0% | 49 13,5% | 136 37,5% |
| Total · negres | 359 | 156 43,5% | 72 20,1% | 131 36,5% |
| Estàndard | 385 | 161 41,8% | 89 23,1% | 135 35,1% |
| Estàndard · blanques | 190 | 85 44,7% | 36 19,0% | 69 36,3% |
| Estàndard · negres | 195 | 76 39,0% | 53 27,2% | 66 33,9% |
| Ràpid | 337 | 173 51,3% | 32 9,5% | 132 39,2% |
| Ràpid · blanques | 173 | 93 53,8% | 13 7,5% | 67 38,7% |
| Ràpid · negres | 164 | 80 48,8% | 19 11,6% | 65 39,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 703Victòries · 329Taules · 118Derrotes · 256Estàndard · 366Ràpid · 337Blanques · 353Negres · 350
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 703 | 329 46,8% | 118 16,8% | 256 36,4% |
| Total · blanques | 353 | 177 50,1% | 48 13,6% | 128 36,3% |
| Total · negres | 350 | 152 43,4% | 70 20,0% | 128 36,6% |
| Estàndard | 366 | 156 42,6% | 86 23,5% | 124 33,9% |
| Estàndard · blanques | 180 | 84 46,7% | 35 19,4% | 61 33,9% |
| Estàndard · negres | 186 | 72 38,7% | 51 27,4% | 63 33,9% |
| Ràpid | 337 | 173 51,3% | 32 9,5% | 132 39,2% |
| Ràpid · blanques | 173 | 93 53,8% | 13 7,5% | 67 38,7% |
| Ràpid · negres | 164 | 80 48,8% | 19 11,6% | 65 39,6% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 694Victòries · 326Taules · 113Derrotes · 255Estàndard · 357Ràpid · 337Blanques · 349Negres · 345
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 694 | 326 47,0% | 113 16,3% | 255 36,7% |
| Total · blanques | 349 | 175 50,1% | 47 13,5% | 127 36,4% |
| Total · negres | 345 | 151 43,8% | 66 19,1% | 128 37,1% |
| Estàndard | 357 | 153 42,9% | 81 22,7% | 123 34,5% |
| Estàndard · blanques | 176 | 82 46,6% | 34 19,3% | 60 34,1% |
| Estàndard · negres | 181 | 71 39,2% | 47 26,0% | 63 34,8% |
| Ràpid | 337 | 173 51,3% | 32 9,5% | 132 39,2% |
| Ràpid · blanques | 173 | 93 53,8% | 13 7,5% | 67 38,7% |
| Ràpid · negres | 164 | 80 48,8% | 19 11,6% | 65 39,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 686Victòries · 326Taules · 110Derrotes · 250Estàndard · 349Ràpid · 337Blanques · 346Negres · 340
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 686 | 326 47,5% | 110 16,0% | 250 36,4% |
| Total · blanques | 346 | 175 50,6% | 45 13,0% | 126 36,4% |
| Total · negres | 340 | 151 44,4% | 65 19,1% | 124 36,5% |
| Estàndard | 349 | 153 43,8% | 78 22,4% | 118 33,8% |
| Estàndard · blanques | 173 | 82 47,4% | 32 18,5% | 59 34,1% |
| Estàndard · negres | 176 | 71 40,3% | 46 26,1% | 59 33,5% |
| Ràpid | 337 | 173 51,3% | 32 9,5% | 132 39,2% |
| Ràpid · blanques | 173 | 93 53,8% | 13 7,5% | 67 38,7% |
| Ràpid · negres | 164 | 80 48,8% | 19 11,6% | 65 39,6% |
