Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 333Victòries · 158Taules · 44Derrotes · 131Estàndard · 152Ràpid · 181Blanques · 169Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 158 47,5% | 44 13,2% | 131 39,3% |
| Total · blanques | 169 | 71 42,0% | 25 14,8% | 73 43,2% |
| Total · negres | 164 | 87 53,1% | 19 11,6% | 58 35,4% |
| Estàndard | 152 | 66 43,4% | 28 18,4% | 58 38,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 25 32,5% | 18 23,4% | 34 44,2% |
| Estàndard · negres | 75 | 41 54,7% | 10 13,3% | 24 32,0% |
| Ràpid | 181 | 92 50,8% | 16 8,8% | 73 40,3% |
| Ràpid · blanques | 92 | 46 50,0% | 7 7,6% | 39 42,4% |
| Ràpid · negres | 89 | 46 51,7% | 9 10,1% | 34 38,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 333Victòries · 158Taules · 44Derrotes · 131Estàndard · 152Ràpid · 181Blanques · 169Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 158 47,5% | 44 13,2% | 131 39,3% |
| Total · blanques | 169 | 71 42,0% | 25 14,8% | 73 43,2% |
| Total · negres | 164 | 87 53,1% | 19 11,6% | 58 35,4% |
| Estàndard | 152 | 66 43,4% | 28 18,4% | 58 38,2% |
| Estàndard · blanques | 77 | 25 32,5% | 18 23,4% | 34 44,2% |
| Estàndard · negres | 75 | 41 54,7% | 10 13,3% | 24 32,0% |
| Ràpid | 181 | 92 50,8% | 16 8,8% | 73 40,3% |
| Ràpid · blanques | 92 | 46 50,0% | 7 7,6% | 39 42,4% |
| Ràpid · negres | 89 | 46 51,7% | 9 10,1% | 34 38,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 325Victòries · 158Taules · 41Derrotes · 126Estàndard · 144Ràpid · 181Blanques · 165Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 158 48,6% | 41 12,6% | 126 38,8% |
| Total · blanques | 165 | 71 43,0% | 23 13,9% | 71 43,0% |
| Total · negres | 160 | 87 54,4% | 18 11,3% | 55 34,4% |
| Estàndard | 144 | 66 45,8% | 25 17,4% | 53 36,8% |
| Estàndard · blanques | 73 | 25 34,3% | 16 21,9% | 32 43,8% |
| Estàndard · negres | 71 | 41 57,8% | 9 12,7% | 21 29,6% |
| Ràpid | 181 | 92 50,8% | 16 8,8% | 73 40,3% |
| Ràpid · blanques | 92 | 46 50,0% | 7 7,6% | 39 42,4% |
| Ràpid · negres | 89 | 46 51,7% | 9 10,1% | 34 38,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 325Victòries · 158Taules · 41Derrotes · 126Estàndard · 144Ràpid · 181Blanques · 165Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 158 48,6% | 41 12,6% | 126 38,8% |
| Total · blanques | 165 | 71 43,0% | 23 13,9% | 71 43,0% |
| Total · negres | 160 | 87 54,4% | 18 11,3% | 55 34,4% |
| Estàndard | 144 | 66 45,8% | 25 17,4% | 53 36,8% |
| Estàndard · blanques | 73 | 25 34,3% | 16 21,9% | 32 43,8% |
| Estàndard · negres | 71 | 41 57,8% | 9 12,7% | 21 29,6% |
| Ràpid | 181 | 92 50,8% | 16 8,8% | 73 40,3% |
| Ràpid · blanques | 92 | 46 50,0% | 7 7,6% | 39 42,4% |
| Ràpid · negres | 89 | 46 51,7% | 9 10,1% | 34 38,2% |
