Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1101Victòries · 594Taules · 216Derrotes · 291Estàndard · 706Ràpid · 395Blanques · 553Negres · 548
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1101 | 594 54,0% | 216 19,6% | 291 26,4% |
| Total · blanques | 553 | 323 58,4% | 94 17,0% | 136 24,6% |
| Total · negres | 548 | 271 49,5% | 122 22,3% | 155 28,3% |
| Estàndard | 706 | 340 48,2% | 174 24,7% | 192 27,2% |
| Estàndard · blanques | 353 | 186 52,7% | 77 21,8% | 90 25,5% |
| Estàndard · negres | 353 | 154 43,6% | 97 27,5% | 102 28,9% |
| Ràpid | 395 | 254 64,3% | 42 10,6% | 99 25,1% |
| Ràpid · blanques | 200 | 137 68,5% | 17 8,5% | 46 23,0% |
| Ràpid · negres | 195 | 117 60,0% | 25 12,8% | 53 27,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1101Victòries · 594Taules · 216Derrotes · 291Estàndard · 706Ràpid · 395Blanques · 553Negres · 548
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1101 | 594 54,0% | 216 19,6% | 291 26,4% |
| Total · blanques | 553 | 323 58,4% | 94 17,0% | 136 24,6% |
| Total · negres | 548 | 271 49,5% | 122 22,3% | 155 28,3% |
| Estàndard | 706 | 340 48,2% | 174 24,7% | 192 27,2% |
| Estàndard · blanques | 353 | 186 52,7% | 77 21,8% | 90 25,5% |
| Estàndard · negres | 353 | 154 43,6% | 97 27,5% | 102 28,9% |
| Ràpid | 395 | 254 64,3% | 42 10,6% | 99 25,1% |
| Ràpid · blanques | 200 | 137 68,5% | 17 8,5% | 46 23,0% |
| Ràpid · negres | 195 | 117 60,0% | 25 12,8% | 53 27,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1092Victòries · 589Taules · 215Derrotes · 288Estàndard · 706Ràpid · 386Blanques · 549Negres · 543
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1092 | 589 53,9% | 215 19,7% | 288 26,4% |
| Total · blanques | 549 | 319 58,1% | 94 17,1% | 136 24,8% |
| Total · negres | 543 | 270 49,7% | 121 22,3% | 152 28,0% |
| Estàndard | 706 | 340 48,2% | 174 24,7% | 192 27,2% |
| Estàndard · blanques | 353 | 186 52,7% | 77 21,8% | 90 25,5% |
| Estàndard · negres | 353 | 154 43,6% | 97 27,5% | 102 28,9% |
| Ràpid | 386 | 249 64,5% | 41 10,6% | 96 24,9% |
| Ràpid · blanques | 196 | 133 67,9% | 17 8,7% | 46 23,5% |
| Ràpid · negres | 190 | 116 61,1% | 24 12,6% | 50 26,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1092Victòries · 589Taules · 215Derrotes · 288Estàndard · 706Ràpid · 386Blanques · 549Negres · 543
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1092 | 589 53,9% | 215 19,7% | 288 26,4% |
| Total · blanques | 549 | 319 58,1% | 94 17,1% | 136 24,8% |
| Total · negres | 543 | 270 49,7% | 121 22,3% | 152 28,0% |
| Estàndard | 706 | 340 48,2% | 174 24,7% | 192 27,2% |
| Estàndard · blanques | 353 | 186 52,7% | 77 21,8% | 90 25,5% |
| Estàndard · negres | 353 | 154 43,6% | 97 27,5% | 102 28,9% |
| Ràpid | 386 | 249 64,5% | 41 10,6% | 96 24,9% |
| Ràpid · blanques | 196 | 133 67,9% | 17 8,7% | 46 23,5% |
| Ràpid · negres | 190 | 116 61,1% | 24 12,6% | 50 26,3% |
