Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 117Victòries · 32Taules · 9Derrotes · 76Estàndard · 117Ràpid · 0Blanques · 53Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 117 | 32 27,4% | 9 7,7% | 76 65,0% |
| Total · blanques | 53 | 14 26,4% | 3 5,7% | 36 67,9% |
| Total · negres | 64 | 18 28,1% | 6 9,4% | 40 62,5% |
| Estàndard | 117 | 32 27,4% | 9 7,7% | 76 65,0% |
| Estàndard · blanques | 53 | 14 26,4% | 3 5,7% | 36 67,9% |
| Estàndard · negres | 64 | 18 28,1% | 6 9,4% | 40 62,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
