Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 51Victòries · 22Taules · 1Derrotes · 28Estàndard · 29Ràpid · 22Blanques · 26Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 22 43,1% | 1 2,0% | 28 54,9% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 1 3,9% | 16 61,5% |
| Total · negres | 25 | 13 52,0% | 0 0,0% | 12 48,0% |
| Estàndard | 29 | 13 44,8% | 0 0,0% | 16 55,2% |
| Estàndard · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Estàndard · negres | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-09-01
+1 partides des de 2026-08-01
Partides · 46Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 24Estàndard · 24Ràpid · 22Blanques · 24Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 21 45,7% | 1 2,2% | 24 52,2% |
| Total · blanques | 24 | 9 37,5% | 1 4,2% | 14 58,3% |
| Total · negres | 22 | 12 54,6% | 0 0,0% | 10 45,5% |
| Estàndard | 24 | 12 50,0% | 0 0,0% | 12 50,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 0 0,0% | 7 53,9% |
| Estàndard · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
| Ràpid | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 45Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 23Estàndard · 23Ràpid · 22Blanques · 23Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 21 46,7% | 1 2,2% | 23 51,1% |
| Total · blanques | 23 | 9 39,1% | 1 4,4% | 13 56,5% |
| Total · negres | 22 | 12 54,6% | 0 0,0% | 10 45,5% |
| Estàndard | 23 | 12 52,2% | 0 0,0% | 11 47,8% |
| Estàndard · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
| Ràpid | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 45Victòries · 21Taules · 1Derrotes · 23Estàndard · 23Ràpid · 22Blanques · 23Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 21 46,7% | 1 2,2% | 23 51,1% |
| Total · blanques | 23 | 9 39,1% | 1 4,4% | 13 56,5% |
| Total · negres | 22 | 12 54,6% | 0 0,0% | 10 45,5% |
| Estàndard | 23 | 12 52,2% | 0 0,0% | 11 47,8% |
| Estàndard · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
| Ràpid | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
